Wpis z mikrobloga

Chce zmienić co nieco w swoim życiu. Dlatego zwracam się z prośbą do was mirki z #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot preferencje co do miast według tagów.
W maju będę poszukiwał pracy i mieszkania/kawalerki.

Co do umiejętności przydatnych w pracy. Skończyłem technikum informatyczne. Ostatnie dwa lata zajmowałem się głównie serwisem GSM. Poza tym tłumaczyłem i redagowałem instrukcje do różnych sprzętów. Miałem kontakty z klientem. I parę rzeczy jeszcze by się znalazło.

Co do zakwaterowania, to po prostu chciałbym się zmieścić do 1100 złotych. (o ile to możliwe w przypadku jakiejś 1osobowej kawalerki). Także jakby ktoś coś wiedział. Szukał to proszę dajcie znać.
  • 29
@definitelynotme: specjalista od nieruchomosci nie jestem, ale wszystko zalezy od dzielnicy i standardu. Jak sie chce normalnie w miare pozyc to na pewno trzeba liczyc sie na wydatek z rzedu 1,5-2k zl. Mam podobna sytuacje do Ciebie, wynajalem pokoik za wlasnie 8 stowek w sporym mieszkanku tylko z dwoma osobami i jest okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@definitelynotme: Niestety nie wiem, ja miałam do kogo. Kawalerka to pewnie powyżej 1500 + opłaty, ale szczerze, to nie mam pojęcia, bo nie musiałam szukać. Wyjazd zacznij od szukania pracy, żeby mieć jakiś grunt po przyjeździe.
@definitelynotme: Da rade znaleźć taniej nie przejmuj się. Po prostu musisz od rana do wieczora przęglądać oferty wynajmu bo te najlepsze znikąją w ciągu 10-15 minut. Ja np za sam wynajem mieszkania 2-pokojowego (ok. 44m2) po całkowitym remoncie, w Gdyni przy ul. Morskiej płacę 1000 zł i ok 400 zł opłat w zimę.