Wpis z mikrobloga

Zapraszam do lektury na temat Marleny. Coś tam nawet można poczytać o policji itp.
https://nk.pl/szkola/41813/klasa/32/forum/2?p=4
Ogolnie była mało lubiana i od małego biegała za chłopakami.


A to jest babcia, dzięki firmie google maps listy miłosne kwadracika mogą trafić w odpowiednie ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus
Wilczur_Oficjalnie - Zapraszam do lektury na temat Marleny. Coś tam nawet można poczy...

źródło: comment_4j8jb162BrYspamXjDki0PRoLWqceaF0.jpg

Pobierz
  • 11
darujcie sobie umoralnianie mojej osoby, informacje jakie przedstawiłem na Wykopie były złapane z jego strimów w ten sposób go namierzyłem. Nie opisywałem tu jakichś rzeczy które robił gdy się znaliśmy, nie wrzucałem też jego adresu gdy przychodziłem z 'zakupami'. Gdyby nie podał moich danych bo się trochę przez to zdenerwował raczej nie szukał bym go tak skrupulatnie. Wszystko jest w sieci, gdybym był taką parówą podał bym wam jego numer pesel i
@Wilczur_Oficjalnie: jesteś jeszcze gorszy niż ten obszczaniec, macie jakąś wojnę między sobą wojujcie , ale pokazywać zdjęcie starowinki żeby przykozaczyc jaki to jesteś wszystko wiedzący- słabe, jesteś jakimś niedowartosciowanym typem, nikt z godności nie poniżalalby się i nie
wdawał w internetowe gadki z menelem jak go nazywasz, to się licytujesz na wiadomości i szukasz poklasku, na początku jeszcze można cię było poczytać ale teraz dno. CO CI TA STARSZA KOBIETA ZROBIŁA