Wpis z mikrobloga

Pracuje ktoś może w cyfrowym polsacie i mógłby coś doradzić? Rodzicom kończy się umowa na TV, dostali nową ofertę -
- Familijny max HD
- Sport HD
- Film HD
- Cinemax HD
- HBO HD
- Eleven Sports HD
ww. pakiety w cenie 80 PLN miesięcznie, rodzice są klientami od jakichś 5-6 lat, czy idzie tutaj ugrać coś jeszcze?

#cyfrowypolsat #telewizja #kiciochpyta
  • 11
@NieZnaszGo: Jaki by nie był sprzedawca zrezygnuj z umowy.,. zaraz będą mieli telefon czemu zrezygnowali i czy by nie wrócili za 60. Mi się kończyła oferta w orange za 40 zl proponowali mi to samo tylko że nie 6 gb internetu tylko 12 gb internetu za 40 zł - podziekowałem, złożyłem wymówienie umowy za 2 tygodnie dostałem telefon czy bym jednak nie wrócił za taką samą ofertę co mam tylko 15
@SpaceMonkey: czyli wysyłają wypowiedzenie z datą końca umowy czyli np 25.04, okres wypowiedzenia trwa miesiąc - w tym czasie będą dzwonić, jeśli nie zaproponują nic ciekawego, to wypowiedzenie można cofnąć, tak?
@NieZnaszGo: Tak i wypowiedzenie jest jeden okres rozliczeniowy i wchodzi w życie na jego koniec. Czyli najlepiej wysyłać wypowiedzenie przed ostatnim okresem rozliczeniowym. W tym czasie do ciebie zadzwoni CC zewnętrze, które da ci słabą opcje. Potem zdzwoni dział utrzymania klienta z CP i ich pierwszą ofertę można olać i dopiero zgodzić się na 3 opcje. Sam zajmowałem się przedłużaniem umów na 1 linii i dawaliśmy oferty na zasadzie dać byle