Wpis z mikrobloga

@tatagimpera: to nie kraj katoli, ale patoli... większość się deklaruje jako katole jedynie przy spisie powszechnym.
PiS wygra, bo dał kasę nieprzystosowanym, ludziom gorszym, mało inteligentnym, robolom... pokrzywdzonym przez los. Wprowadza nowe socjale i wygra. W taksówce ostatnio kierowca coś o pis #!$%@?ł, jakieś komplementy, ja mu powiedziałem "nie popieram 500+", a on mina jakby się zesrał i "czemu?!"... wytłumaczyłem 1 zdaniem i nic nie zrozumiał.
Większość Polaków, to ludzie, którzy
PiS wygra, bo dał kasę nieprzystosowanym, ludziom gorszym, mało inteligentnym, robolom...


@arekdomek: To jest tylko jeden 1 aspekt. Moim zdaniem równie ważna jest narracja, jaka za tym idzie. Włącz TVP, normalny człowiek nie jest w stanie tego strawić, co oni tam wygadują. Ale ten przekaz trafia do ludzi. Wielka Polska, Polska wstaje z kolan, wreszcie rząd dba o Polskę i Polaków, mimo kłód, jakie im rzucają zdrajcy narodu.

Wreszcie ktoś mówi
Może nie wygrać, ale tylko przy wysokiej frekwencji lub na Gniewie społecznym względem Jarosława Kaczyńskiego. Tak jak w przypadku Hillary Clinton, Jaro to taki sam estabilishment polityczny. Przez całe życie nic innego nie robił jak bycie politykiem, a jak przegra kolejne wybory to RAZ NA ZAWSZE, bo będzie za stary. Więc trzeba iść w narrację "Koniec z Kaczyńskim" lub "Uwolnić politykę od Kaczyńskiego". Dlatego zmuszajcie każdego znajomego lub członka rodziny, żeby oddali
@tatagimpera jeszcze nie bądź taki pewny. Nawet jak zwyciężą, to na pewno nie będą mieli takiej większości, by nie potrzebować koalicjanta. Przeciwników PiSu nie jest aż tak wielu, ale jeżeli PO i N. skonsolidują się jak w samorządowych, to może być ciekawie.
PS Komorowski też miał zajebisty sondaż przed wyborami :)