Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że jeżeli przyjdzie Ci dzisiaj na coś ochota, np. na Pepsi lub po prostu czegoś zapomniałeś/aś kupić wczoraj, to wg. popierających #zakazhandlu problem jest tylko jeden i nazywa się: NIEZARADNOŚĆ.

Wiadomo, że mądry człowiek dobrze zarządza swoimi pieniędzmi i nie będzie robić zakupów w osiedlowych sklepikach, gdzie wybór towarów jest kiepski, obsługa słaba, a ceny są drogie.

Dlatego już w czwartek wstawiłem do samochodu lodówkę turystyczną, wyposażoną w zimne napoje.
W piątek natomiast zrobiłem POTĘŻNE zakupy, w razie gdyby czegoś miałoby mi zabraknąć lub ewentualnie miałbym mieć dzisiaj na coś ochotę. Dlatego mam wszystkie smaki lodów jakie lubię, wszystkie rodzaje napojów itd.
Planuję zakup drugiej lodówki, bo nie wszystko niestety się mieści.

Wszystko oczywiście kupione w różnych marketach jak Lidl, Tesco czy Kaufland, z dużym wyborem produktów, dużym parkingiem, wygodnymi wózkami na zakupy oraz klimatyzacją.

A wy co? Jak was najdzie na coś ochota, to macie ograniczoną możliwość wyboru i jedyne co wam zostanie to Żabka czy osiedlowy sklepik z wysoką marżą i smrodem menela? Lol, jacy niezaradni debile.

Robicie problem z niczego, ja to w ogóle jestem za tym, by te zagraniczne sklepy zlikwidować, za komuny było lepiej, teraz się ludziom w dupach przewraca od dobrobytu. Zakupów by im się chciało w niedzielę...

#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazlewactwa #heheszki #takaprawda
Zapaczony - Pamiętajcie, że jeżeli przyjdzie Ci dzisiaj na coś ochota, np. na Pepsi l...

źródło: comment_GVv54oAxQjk6tHjxFuWpSjy0hEstsh7a.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Zapaczony u mnie na osieslu sa otwarte 3 sklepy. W tym jeden całkiem spory (wielkości Lidla/stokrotki) z niezłym zaopatrzeniem. Mam wrażenie że tylko hipermarkety i żabki pozamykane.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Pomimo tego, że mieszkam na wsi, 16km od miasta, oraz jakies 2 km od najbliższego sklepu, to w tygodniu miałem czas po pracy, aby zrobić dwa razy zakupy. I jakoś nie narzekam. Dziwię się tym, którzy do najbliższej biedry mogą pójść na pieszo, ale jakimś dziwnym zrządzeniem losu nie mają na to czasu. Niech jeszcze dłużej siedzą przed komputerem.
  • Odpowiedz
sa otwarte 3 sklepy.


@Poldek0000: to niezmienia faktu, że dalej dyskryminuje się obiekty wielkopowierzchniowe oraz ogranicza wolność wyboru dla konsumenta/pracownika.

W tym jeden całkiem spory (wielkości Lidla/stokrotki) z niezłym zaopatrzeniem


@Poldek0000: i jest tam tylko jedna kasa cz cała rodzina właściciela tam pracuje? Zajmują się czymś innym, np. odbieranie paczek?
  • Odpowiedz
@Zapaczony żeby nie było. Nie popieram tego. Potrzebuję kupić linkę do roweru i co? Decathlon zamknięty. Kuwa

Właśnie ciekawe jak tłumaczą otwarty sklep. Na bank nie pracuje tam rodzina... za duży jest.
  • Odpowiedz
Pomimo tego, że mieszkam na wsi, 16km od miasta, oraz jakies 2 km od najbliższego sklepu, to w tygodniu miałem czas po pracy, aby zrobić dwa razy zakupy. I jakoś nie narzekam. Dziwię się tym, którzy do najbliższej biedry mogą pójść na pieszo, ale jakimś dziwnym zrządzeniem losu nie mają na to czasu. Niech jeszcze dłużej siedzą przed komputerem.


@Andrew3705: Pomimo tego, że mieszkam na wsi, 16km od miasta, oraz
  • Odpowiedz
Wolę kopać ziemniaki na polu niż szwendać się bez celu po mieście i wydawać pieniądze na jakieś głupoty. Jak ja mam na coś ochotę, to potrafię sobie to odmówić.


@Andrew3705: dlatego inni powinni się dostosować do tego jak ty zarządzasz swoim życiem i powinni robić wszystko tak jak ty? Człowieku otwórz te klapki na oczach i nie myśl tylko o sobie.
Twój świat wygląda tak, a nie inaczej, ale to
  • Odpowiedz
jak wsrodku nocy mam jakąś zachcianke to aż mnie rzuca że sklep jest zamknięty. No jak tak może być przecież mam zachcianke.


@dqdq1:
Nikt nie zakazuje handlu w nocy, są sklepy 24H, którym widocznie się opłaca mieć otwarte również w nocy.
Dlaczego więc zakazuje się handlu w niedziele?
  • Odpowiedz
@Zapaczony: w celu elimimacji z puli genowej ludzi którzy nie wytrzymają tego psychicznie i strzelą sobie w głowe. Plan zakłada stworzenie rasy nadludzi z obecnych obywateli RP.
  • Odpowiedz
  • 4
@dqdq1 ten zakaz i inne pisownię wymysły wygonią z tego kraju wszystkich normalnych ludzi i w kraju zostanie tylko pula genowa niewolniczej patologii która zakupów nie zrobi przez większość dni w tygodniu, bo ich nie będzie stać na jedzenie :)
  • Odpowiedz
jak dla mnie zakaz ma kilka plusów, pis traci poparcie, można sie pośmiać z ludzkich tragedii na wykop.pl


@dqdq1: dla mnie plusem jest pisanie o jego absurdzie i bawi mnie on sam w sobie, współczuję tylko ludziom żyjącym w Polsce.
  • Odpowiedz
@Andrew3705: a czy Tobie kiedykolwiek ktos zabranial kopania ziemniakow na polu,w niedziele czy w srodku nocy??? Mogles to robic kiedys, mozesz i teraz. Albo czy Cie ktos zmuszal do szwędania sie po sklepach??? Nie musiales tego robic nigdy i teraz tez nie musisz.

Jak mnie wkuuuurwia fakt, ze ci za zakazem nie rozumieja prostej rzeczy - zaradnosc zaradnoscia, ale dlaczego ja musze czemukolwiek zaradzac? Czemu musze szukac jakiegos rozwiazania czy probowac sie dostosowywac?

Nigdy niemal nie robilam zakupow w niedziele, ale bezsensowne zakazy doprowadzaja mnie do
  • Odpowiedz