Wpis z mikrobloga

@BlackLight: dzięki Mirku, nie latam po sklepach i nie szukam niczego na sile. Często się rozglądam co lubię i dobieram na zasadzie co się do mnie uśmiechnie. Stram się dobierać zegarki na różne okoliczności i możliwości wykorzystania czy to do poważnego stroju czy do zwykłego wyjścia z psem. Pokaz zdjęcie tego lotusa chętnie zobaczę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kopinho: tommiego wziąłem z ciekawości bo to pół smart watch. Przydaje się do jazdy autem kiedy ktoś coś pisze i na szybko trzymając rękę na kierownicy mogę sprawdzić czy coś ważnego czy olać i dawać w gaźnik :D nie sugerowałem się marka a nie chciałem żadnych iwatchy czy innego gowna xd
1. Albert Riele - bieda z apartu udajaca ze jest zegarkiem automatycznym

2. Roamer - bieda jak wyzej


@Zarzadca: tak z ciekawości - w jakim sensie te zegarki udają, że są automatami? Ten pierwszy to nie kwarc? A drugi mechaniczny (tzn teraz na szybko znalazłem podobny mechaniczny)? Czy chodzi tylko o byle jakie mechanizmy?
No i pomyliłeś ten drugi, bo to Rotary, a nie Roamer. Czy Twoja opinia dotyczyła więc Roamera
@LebCamka: ogolnie pasek kupiony bo oryginalny zwyczajnie juz sie do niczego nie nadawal, ale pasuje mi kolorystycznie. Planowalem mu zalozyc czarna bransolete - bo do takiej najbardziej jestem przyzwyczajony bo do pracy nosze lorusa, ale raczej wole zainwestowac w jakis jeszcze inny zegarek bo tego nigdy za duzo :) a i nie uwazam, jak tutaj wyzej wypaczeni ludzie, ze te tansze zegarki nie moga byc fajne ;)
Pobierz
źródło: comment_d84felayDwbsXh6MP1zeAaIJtqDgLXQn.jpg
@kemtom2ek: już pisałem ze kupiony głównie z ciekawości jak to działa :D do wyjścia z psem jak jedna rękę mam zajęta i to bardzo przydaje się. Po co do dresu i laczkow coś innego. A jak operuje tylko jedna ręka i to jest lewa to zdaje egzamin ( )
Rotary bylo powazna marka, ale ten skeleton ma mvmt z Chin, a nie Szwajcarii. Reszta tez Chiny, ew. kwarcowe Miyoty. Takie zegarki na ali chodza po 50zl, a w galeriach handlowych sprzedaja je z dodatkowym zerem xD