Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Nie rozumiem po co wogole takie debile w to wchodza kupia jakiegos WOJAKA za 10 dolarow i mysla ze moga wypowiadac sie za cala spolecznosc.
Jak mozna nie widziec tego potencjalu ktory daje im bitcoin, przeciez to jest odwrotnosc podatkow i kontroli panstwa.
@kooliber: może z 10% po latach zrozumie, reszta nigdy nie złapie dopóki bitcoin nie dojdzie do kilku milionów za jednego. Wtedy nawet plebs zacznie łapać o co tu chodzi i po co powstał aparat państwowy. Zła wiadomość, że to trochę potrwa a dobra to, że to tylko kwestia czasu nie da się tego powstrzymać. To początek końca państw.
@pawlo74: czyli przenosisz obecną sytuacje 1:1 z bańką 2013. Pomijając tamtejszą kradzież, brak adopcji i obecne powstające struktury, regulacje, deklaracje grubasów wchodzących w blockchain. Oj oby nie było jak z Amelkiem i jego 500$ btc
@KucykMocy: właśnie tak. Nie dam się oszukać. Najważniejsza jest podaż a ta nie zmieni się do maja 2020. Amelek to idiota ja nie mam nic do stracenia, ja trzymam wszystko w bitcoinie. Kto jest ryzykantem i bawi się w fiata niech martwi się. Zresztą, po co mi więcej? Przecież ja nie jestem nieśmiertelny.
@cryptodemy: Tutaj chodzi o coś innego. Zbliża się kryzys światowy, banki gromadzą pieniądze. Banksterka kazała Morawieckiemu zbanować w Polsce krypto i tak będzie. Polacy mają trzymać pieniądze na lokatach, a nie inwestować. Zrobili to z bukmacherską i zrobią to samo z krypto.