Wpis z mikrobloga

Bardzo mi się smutno zrobiło, na wieść, że Tim nie żyje.
Chciałbym Wam coś opowiedzieć...
Gdy pierwszy raz grałem w klubie 10 lat temu, to bardzo jarałem się jego remixem, który mogłem zagrać.
Ludzie w Polsce w ogóle nie rozumieli takich klimatów jeszcze i dla mnie to była trochę jak gwiazdka z nieba...
Kiedyś, dawno temu już, jak prowadziłem swój podcast, to napisałem do Asha (jego menadżer), czy Tim nie chciałby wystąpić u mnie na podcaście i wiecie co?
Tak, o to stałem się jedynym Polakiem który miał go na guestmixie.
Nie dość, że go miałem, to jeszcze Tim postanowił zagrać na nim premiere swojego utworu.
Premiere!
Nigdy więcej, już tego utworu nie zagrał.
Mogę czuć się bardzo wyróżniony i to bardzo...

Avicii wprowadził muzykę EDM na salony i tego nikt mu nie zabierze, tak jak pokazanie, że muzyka country z muzyką klubową, mogą iść w parze.
Szkoda, wielka szkoda...

#avicii #muzyka #wiadomosci
  • 21
wiele osób na pewno dzięki niemu zaraziło się muzyką elektroniczną


@Czipsu: @dradziak: Należę do takich osób, od razu jak kupiłem pierwszy samochód to nagrywałem na płytę Avicii - Levels (to była nowość wtedy) oraz Bromance na płytę, dodatkowo też miłą niespodzianką było dla mnie to że jego piosenka znalazła się w Fifie, a jestem maniakiem tej serii. Avicii to dla mnie same miłe wspomnienia, często jego piosenki były tłem wielu
@dradziak: Nie przepadałem specjalnie za jego twórczością, po prostu to nie ta odmiana EDM jak dla mnie. Mimo wszystko nie mam żadnych wątpliwości, że miał on naprawdę spory wkład w muzykę. Mnóstwo ludzi zainteresowało się elektroniczną dzięki niemu i chwała mu za to. Szkoda że odszedł tak młodo, mógł jeszcze wiele zdziałać.
@Siwulek: Może i umarł, ciekawe czy zrobił coś dla świata. Można być szarakiem nikt się nie dowie, nikt nie rozczuli poza bliskimi, muzyka Tim’a uderzała do serc (może nie mojego), ale uderzała, wiec nic dziwnego, ze się rozczulają. Tok Twojego rozumowania jest dla mnie anomalia, która nie powinna istnieć.
@dradziak nie wiadomo nic o powodach śmierci? Wątpię, żeby przedawkował, a z tego co kojarzę to on chorowity mocno był
Enyłej szkoda, jego remix Drowning to do dziś dla mnie jeden z lepszych kawałków