Wpis z mikrobloga

Arsen Wenger odchodzi z Arsenalu.

Ikona piłki nożnej i legenda Premier League.
Trener który zdobył prawie wszystko
Trener dzięki któremu Arsenal jest taką marką
Trener który wyszkolił kilku świetnych piłkarzy
Dla wielu Wenger=Arsenal

A dla smarkatych gnojów szumnie nazywających się kibicami Arsenalu jest dziadem, geriatrykiem, starym #!$%@?,cwelem bo nie wychodziło mu w ostatnich latach. Nie tak powinno się żegnać legendę swojego klubu.

Ja oddaje mu dziś wielki szacunek i hołd za te 22 lata pracy nawet będąc kibicem innej drużyny. Oglądanie PL bez niego będzie dziwne. Takich trenerów już nie będzie, zamyka się pewne era piłki nożnej.

Dziś bez podziałów klubowych podziękujmy ma za wkład do piłki nożnej bo napisał piękny rozdział w historii

#pilkanozna #arsenal #mecz
Pobierz banowiec - Arsen Wenger odchodzi z Arsenalu.

Ikona piłki nożnej i legenda Premier ...
źródło: comment_IEkUx3rpOFBkTAwNHArSWv48ysv7wj07.jpg
  • 11
@banowiec ale #!$%@?. Nie mozna mu odejmowac zasług. to fakt, ale to smecenie, ze nie mozna mowic o Wengerze zlo bo w 2004 roku... #!$%@? to bylo 14 lat temu. Arsene fc przez ostatnie 10 lat gra coraz gorzej. Najwyzszy czas sie pożegnać, jednocześnie licze, ze odbedzie to sie w fajny sposob bo jest legendą tego klubu i wiele dla niego zrobil. Pozegnac wypada sie z klasa bo zasluzyl na to, ale
A dla smarkatych gnojów szumnie nazywających się kibicami Arsenalu jest dziadem, geriatrykiem, starym #!$%@?,cwelem bo nie wychodziło mu w ostatnich latach. Nie tak powinno się żegnać legendę swojego klubu.


@banowiec: Gdzieś ty takie głupotki wyczytał, teraz gdy ogłoszono, że odejdzie po sezonie, dostanie pożegnanie na jakie zasłużył, a fani wstawią się za nim i zespołem na resztkę sezonu. Potem znowu wpadnie na odsłonięcie swojego pomnika przed stadionem, wszystkie slogany były do
@banowiec: Przecież na kanonierce, realmadrid, fcbarca czyinnych polski fanowskich stronach klubów siedzi sama dzieciarnia, część nawet przychodzi tam specjalnie potrollować to rak, nie wiem po co dam dalej wchodzisz, tutaj czy na reddicie masz tak samo - panuje raczej nostalgia i chcą go godnie pożegnać.