Wpis z mikrobloga

Hej,
planujemy z dziewczyną wybrać się na objazdówkę do Włoch na majówkę. Mam w związku z tym kilka pytań odnośnie #booking i #revolut :

1.Z tego co wyczytałem to opłaca się podpiąć kartę revolut pod konto booking i z niej płacić za granicą. Pytanie co ze zwrotami, normalnie na revolut przychodzą bez żadnych problemów?
2. Planujemy około 6 noclegów po ok 300-350zł za jeden. Na swoim koncie na bookingu mam obecnie wykorzystane ze zwrotów około 300zł, zostaje więc na ok 3 zwroty, mogę tęż zrobić konto na dziewczynę i podpiąć jej revolut pod nie.
Będę więc potrzebował kilku zaproszeń na 90zł lub więcej(?)
3.Dla upewnienia: jestem za granicą i płace revolut w Euro i pojawia się pytanie o przewalutowanie, zawsze wybieram, że nie i że chce zapłacić w walucie kraju w którym jestem?

#podroze #pytanie
  • 5
@Vincenzo: : Z tego co @divoxroy mi napisał to jak dostałem już jeden zwrot $25 to nie dostanę już ich więcej, chcąc mieć jak największe zwroty mogę wykorzystać jeszcze jakiś zwrot na moim obecnym koncie, i założyć dwa nowe konta, jedna na mnie z moim Revolutem drugie na dziewczyne z jej revolutem. Nie będzie problemu, że zakładam drugie kąto z takimi samymi danymi tylko karta inna(w przypadku tego mojego)?
Tak, będę