Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#takietam Urodzenie się zwykłym, przeciętnym, nieśmiałym czlowiekiem jest prawie najgorsze. Jakbym się urodził, jak to często pada w Internecie określenie "sebixem albo karynką" to idealnie nadawałbym się do większości prac fizycznych na które jest zapotrzebowanie. Nie miałbym jakiś ogromnych ambicji ani planów i w dodatku bym w miarę zarabiał, żyłbym sobie nie przejmując się niczym i nie mając żadnych głębszych rozmyślań. A bycie takim średniakiem ( ktoś zaraz napisze że i leniwcem, więc tak, leniwy też pewnie trochę jestem) jest ch###e. Za jaką pracę się nie wezmę to czuję że to nie to i że chciałbym robić coś innego. I tak będę pracował całe życie na magazynie zarabiając grosze w tej mojej wiosce, bo jestem za głupi żeby znaleźć coś lepszego ale jednocześnie trochę ambitny i w każdej pracy czuję się niespełniony. Brak morału. Koniec

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: > Jakbym się urodził, jak to często pada w Internecie określenie "sebixem albo karynką" to idealnie nadawałbym się do większości prac fizycznych na które jest zapotrzebowanie. Nie miałbym jakiś ogromnych ambicji ani planów

Nie ma to jak podnosić własne ego kosztem innych.Czy dla ciebie każdy kto jest po zawodówce i mieszka w bloku to sebix? I jak możesz wnioskować że ktoś mniej zaradny/wyksztłcony/inteligentny ( bo taki jest zespół cech stereotypowego