Wpis z mikrobloga

Mirki, wykazcie sie i pokazcie na co was stac. Podajcie najladniejsze modele za 15-25 tys. przegladam oferty i audi, bmw, mercedes, kazda z tych marek ma wedlug mnie wygorowane ceny za roczniki 99-2007... Chyba faktycznie lepiej wziac leasing i splacac 4-6 lat. Ani to ladne, ani fajne i jeszcze nie dosc ze tyle placisz za stary wyjezdzany samochod, to w naprawy trzeba jebnac z 5-10k, albo jak kto co woli muzyka na fula i nic nie puka, stuka( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #auto
  • 13
@aksal89: to auto nie ma za wiele wspólnego z mondeo poza mocno przerobioną płytą podwoziową. Chyba, że mówisz o dieslu.
@Piorek1350: dlatego mówię za 20k nie za 10k. Główny problem jest taki, że jaguar oficjalnie twierdził, że olej jest nie wymienny. W skrzynce i w dyfrze. Okazało się to, nie prawdą ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i też pamiętaj patrzeć na benzyny
@aksal89: Co jest uważane przez moto znawców za największy błąd opinii ¯\_(ツ)_/¯ wersje benzynowe są uważane za o wiele mniej awaryjne od poprzedników a z mondeo mają wspólny fragment płyty podwoziowej, kawałek układu hamulcowego i włącznik świateł. (o dieslu nie będę się wypowiadał). Swoją drogą wersje benzynowe są stosunkowo drogie. np. 2007 rok rozrzut 30-50k pln.
@mortt: Ależ ja bardzo lubię auta, które "nie są poważane", bo dzięki temu można tanio kupić niezłe auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego też najbardziej lubię te stereotypy dotyczące aut francuskich itp. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Piorek1350: generalnie nie namawiam ale Ja swojego bardzo lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) I przyjemność z jazdy jest bardzo wysoka. I napęd awd bardzo sympatyczny. w 2,5 v6 198KM Spalanie w mieście 9-14l w zależności jak jeździsz, tj. od emeryta do wariata drogowego. Spalanie w trasie 8-10l w zależności od prędkości, tj. adekwatnie 130 - 200km/h.

@aksal89: a skoro w ten sposób to szanuję ( ͡