Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
Jakim trzeba być #!$%@?łym #!$%@?, żeby robić coś takiego - wziąć na próbę, obiecać, że da się zatrudnienie, a potem wypiąć dupę argumentując to "nie można oczekiwać od życia, że wszystko pójdzie po naszej myśli"?
Chciałem się zatrudnić, wziąłem na to 4 dni urlopu (wypoczynkowego, podkreślmy, inaczej ни хуя). Byli zadowoleni, chcemy zatrudnić. Dobrze, zatem dokończę formalności z obecną firmą, a składa się to z wypowiedzenia umowy i czekania jeszcze miesiąc, bo takie jest prawo. Ok, czy da się też ustalić warunki bonu zasiedleniowego z urzędem? Tak, oczywiście, proszę przysłać dokumenty.
No to idę, składam wypowiedzenie, a tu naraz, gdy okres miesiąca dobiega końca, ci informują, że nie uzupełnią dokumentu, bo zatrudnili kogoś innego.
NOŻ #!$%@? (°°

Czyli szukamy w Lublinie dalej...
Szuka ktoś średnio zaawansowanego mechanika do pracy? sprawa ma wymiar pilny.

#praca #mechanik #lublin #januszebiznesu #polskirynekpracy
SPGM1903 - Jakim trzeba być #!$%@?łym #!$%@?, żeby robić coś takiego - wziąć na próbę...

źródło: comment_SqAQlkUiEixraW7d62Y5f9sBRltb8FVa.jpg

Pobierz
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zly_dzien: ale jaką umowę podpisywać, gdy 1. jestem zatrudniony u kogoś innego i na okresie wypowiedzenia, 2. w grę wchodzi urząd pracy, który mówi, że nie będziesz miał umów żadnych przede mną? Już widzę jak się na to godzą...
@robaczek147: nie, najpierw kończysz pracę, bierzesz zaświadczenie od byłego pracodawcy, w UP się rejestrujesz, po czym składasz wniosek i czekasz na odpowiedź urzędu.
@zly_dzien: równie naiwny jestem, gdy oczekuję normalnej