Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody przed nami kolejna dawka kodów rabatowych i #promocje do chińskich sklepów:

Banggood
Podkładka składana, magnetyczna Xiaomi Mijia Wowstick Wowpad 2 w cenie 3,98$ z kodem 8b7864 (bez refa)
Pudełko magnetyczne na bity Mijia Wowcase Mini w cenie 4,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
TV Box A95X Pro Voice Control 2/16GB w cenie 39,99$ z kodem 39A95XPVC (bez refa)
Rejestrator jazdy XIAOMI 70MAI 1080P wersja angielska w cenie 39,99$ z kodem 94fdd1 (bez refa)
Lenovo MOTO Z2 Play 4/64GB w cenie 226,99$ z kodem 4BGMZ2P64 (bez refa)
ASUS Zenfone 5 ZE620KL 4/64GB Global w cenie 499,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Gearbest
Lampka nocna z włącznikiem i 2 USB HTV-777 w cenie 0,99$ z kodem NNFORNEWS (bez refa) - dla nowych kont
Organizer do kabli ORICO CBS7 w cenie 1,99$ z kodem GBAFFNEW16 (bez refa) - dla nowych kont
Końcówka do szczoteczki sonicznej Xiaomi Oclean One/SE niebieska w cenie 0,99$ z kodem GBAPNEW28 (bez refa) - dla nowych kont
Mini endoskop do telefonu z systemem Android w cenie 4,99$ z kodem GBAPNEW23 (bez refa) - dla nowych kont
Xiaomi Roidmi 3S international w cenie 13,99$ z kodem GBAPNEW21 (bez refa) - dla nowych kont
TV Box A95X Pro Voice Control 2/16GB w cenie 36,99$ z kodem GBA95X1 (bez refa)
Przenośny irygator COZZINE w cenie 24,99$ z kodem COZZINE2 (bez refa)
Kamera sportowa SJCAM A10 Body Camera w cenie 99,99$ z kodem SJCAMA10 (bez refa)
*Magazyn PL:*
Lampka Xiaomi Yeelight Candela YLFW01YL w cenie 40,99$ z kodem GBAPNEW18 (bez refa) - dla nowych kont
Xiaomi Mi5X 4/64 GB w cenie 199,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 329,99$ z kodem GBAPNEW20 (Bez refa) - dla nowych kont
*Magazyn EU:*
Kamera sportowa Elephone ELECAM Explorer S w cenie 36,99$ z kodem ElephoneSq (bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 4/64GB international w cenie 269,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Geekbuying:
Xiaomi Mi Android TV Box w wersji International w cenie 63,99$ z kodem DTETOJJG (bez refa)
*Magazyn EU*
Gogle FPV DJI Goggles 5" w cenie 419,99$ z kodem QASPFONO (bez refa)

LiTB:
Xiaomi Mi Band 2 w cenie 18,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Kamera sportowa Xiaomi Mijia mini 4K w cenie 85,91$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Letv Leeco Le 2 X526 3/32GB Snapdragon 652 w cenie 99,98$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Sharp Z2 4/32GB Global w cenie 107,98$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Nubia M2 lite 3/64GB w cenie 108,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Lenovo MOTO Z2 Play 4/64GB złoty w cenie 219,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi MIX 2 6/64GB w cenie 384,95$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody, Polub nas na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Oznaczenia magazynów:


Szukasz więcej?
Polub stronę na Facebooku lub dołącz do grupy na FB
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda #geekbuying
#lightinthebox
rybak_fischermann - Witam tu #chinskiekody przed nami kolejna dawka kodów rabatowych ...

źródło: comment_vkSSCjy1QiTMZEmko1mrveaJb35o6xdI.jpg

Pobierz
  • 18