Wpis z mikrobloga

Mireczki, miał ktoś z Was może problem z płatnościami za leasing w Getin Leasing (Idea Getin)?
Ostatnio zauważyłem, że wystawili mi fakturę na 49zł za wysłanie monitoru dot. opóźnienia w płatności.

Miesięczna faktura na niecałe 1622zł (dokładnie 1621.61zł) - fakturę za marzec mam do zapłacenia do końca marca.
05.03 wysłałem 1622zł na konto (indywidualny rachunek do wpłat, z którego później pobierają sobie kwotę).
Według ich informacji dopiero 30.03 zaksięgowali 1041.84 - czyli tylko część, a dopiero 12.04 dostali kolejne 579.77.
Z powodu tego rzekomego późnego zaksięgowania wystawili mi monit i kolejną fakturę na 49zł (za karę) :(

Kontaktowałem się przez tel - poprosili o potwierdzenie przelewu - wysłałem im. Odpisali mailem, że ich system pobrał z konta do wpłat 1041.84zł 30-go marca, stąd monit (don't you say (°° ). Na kolejne maile nie odpisują...

Mają coś skopane w systemie pobierania kwot z konta do rozliczeń. Spotkaliście się z czymś takim?

#leasing #getin #getinbank #ideabank #getinleasing #ideagetin #finanse
  • 1
@dese: Przykro mi zią, ale getin jest #!$%@? po calosci, oni potrafia wydoic z kazdego kupe kasy i walka z nimi to jak walka z powietrzem. Trzeba bylo sie orientowac na temat bankow. Maja bardzo zle opinie, a przysiagaja klientow z najnizszymi procentami, ofertami, a pozniej doja kase z takich numerow jak u Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º) Poczytaj sobie o tym, bo jest wiele tematow zalozonych