Wpis z mikrobloga

@Ceglarek: Jakby Ci się chciało podjechać do Siechnic, to przy trasie na Oławę masz dyskont kafelkowy (taki a'la namiot stoi po prawej stronie drogi). Nie byłem w środku, ale znajomi oglądali i mówili, że ceny nawet przystępne (ostatecznie i tak zamówili przez neta, więc jakości nie jestem w stanie w żaden sposób zweryfikować).
@Ceglarek: cermag, mają outlet więc w bardzo dobrych cenach mozna dostać końcówki serii (płytki kosztujące ok 200 zl/m2 kupilam za 40 zl/m2)

I ceragres na robotniczej - cenowo wyszło mnie bardzo podobnie do zamówionych przez internet ( różnica była ok 200 zl - przy zamówieniu za ponad 3500)
@anuskaxx w Domarze byłem, tam bardziej podłogi drewniane i panele, płytek jak na lekarstwo.

@Mallow w Cermagu tez byłem, ale w outlecie akurat nic ciekawego nie było, trzeba trafić w dobrym momencie. Ceragresu nie znałem, dzięki za namiar.
@Ceglarek: Ja brałem w Jeta na Brucknera. Ceny mają normalne, a jeśli się zdecydujesz to po zarejestrowaniu na ich stronie dostaniesz 10% rabatu na płyki (musisz wybrać producenta), darmową wizualizację łazienki i darmowy transport