Wpis z mikrobloga

Minęło już trochę czasu od zakupu, więc czas na małą recenzję #bulkpowders ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamówiłem to co widać na załączonym obrazku.
Wszystkie białka bardzo fajnie się mieszają, nie mam żadnych zastrzeżeń. Co do smaków to:
- beza cytrynowa - 10/10, zdecydowanie mój ulubiony smak, jak na razie najlepsze białko jakie miałem. Świetnie smakuje z wodą, jeszcze lepiej z jogurtem, jak skończą mi się zapasy to kupie sobie 2,5kg worek xD
- truskawka - 10/10, również bardzo dobre, ktoś na mirko polecał je z jogurtem, ja również polecam, z jogurtem smakuje jak danonki.
- brzoskwinie ze śmietaną - 9/10, j.w., dobry smak, z jogurtem jeszcze lepszy, nie ma co się rozpisywać.
- ananas i kokos - 7/10, całkiem dobre, ale jakoś nie do końca mi podchodzi ten smak (może trochę za słodki jest).
- bezsmakowe - ?/10, niby bezsmakowe, ale jednak przy mieszaniu z wodą jakiś delikatny smak czuć, za to przy mieszaniu z innym rzeczami nie czuć nic, więc świetnie się nadaje jako dodatek do np. wytrawnych naleśników. Z racji braku smaku nie wiem jaką dać ocenę :D
- czekolada ciasteczkowa - 6,5/10, wiele osób ją poleca, ale wg mnie jest średnia i smak nazwałbym raczej wafelkami kakaowymi. To nadal dobry smak, ale wg mnie inne są dużo lepsze ;-)

Obważanki wysokobiałkowe - w smaku jak zwykłe ,,zachodnie" pieczywo, czyli szału nie ma, ale jest ok. Raczej polecałbym je jeść z dodatkami, same są zbyt nudne w smaku. No ew. te z cynamonem i rodzynkami jeszcze dadzą radę samemu, ale pełnoziarniste tylko z czymś.

Białkowy posiłek do kubka o smaku tomato & herb - nie wiem co można napisać o daniu do kubka w 5 minut xD. Porównania do innych kubkowych dań instant nie mam, ale myślę, że jest całkiem smaczne jak na danie instant, na awaryjne sytuacje nada się świetnie.

Ogółem można powiedzieć, że te sterydy od @Re-volt bardzo dobre są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie #mikrokoksy
Mmmmmm - Minęło już trochę czasu od zakupu, więc czas na małą recenzję #bulkpowders (...

źródło: comment_Pb44zL95jfrtx4KkOLc5mDDIhkLnr0hQ.jpg

Pobierz
  • 3