Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ale #foxhole jest miodny. Nigdy nie kupowałem gry w early accesie, ale na tą się skusiłem przez otwartą alfę która była parę miesięcy temu. Tutaj gracze wszystko robią. Zbierają surowce, przetwarzają je, wiazą z punktu a do punktu b, budują bazy i umocnienia oraz walczą. Potrzeba w którejś z baz amunicji? Napisz na czacie, ktoś ją dowiezie o ile drogi są zabezpieczone i po prostu ciężarówka nie wpadnie w zasadzkę. Zostawienie graczom tych czynności, bez podziału na klasy moim zdaniem było dosyć ryzykowne, ale o dziwo tutaj wszystko śmiga. Jeśli myślisz tylko o walce to nic straconego. Szybko dołączysz do jakiejś ekipy która planuje jakieś zadanie, niekiedy w 5 niekiedy w 20. Jest to wczesna alfa, ale moim zdaniem wydać 70zl na tą grę już w tej chwili to nie jest wywalenie pieniędzy w błoto. A jeśli się już ogarnie stałą ekipę, to jest pięknie. Gra w dużo Polaków, więc na każdym serwerze znajdziesz jakiegoś rodaka. Przypuszczam że niemały wpływ miał na to ostatni filmik na tvgry. Polecam i do zobaczenia na froncie

#foxhole #gry #pc #earlyaccess
  • 4
@Mald: Jak pisałem grałem w otwartą alfę i byłem smutny, że ją zakończyli. O grze zapomniałem, ale jak zobaczyłem ją w tvgry to musiałem ją kupić, bo aż mnie skręcało, że w nią nie gram, a daaaawno już tak z grami nie miałem.