Wpis z mikrobloga

@gaminggloves: A co jeśli on jest samotnym native-speakerem pracującym za gruby hajs w PL jako nadzorca lokalnych czarnuchow, szukającym pokrewnej duszy z którą mógł by dzielić wolne chwile na wycieczkach w jego wypasionym kabriolecie, słabo znającym polski i dlatego używa powszecnych wśród anglosasów zwrotów typu "daddy" tylko w niefortunnym tłumaczeniu....

Widzisz, #!$%@?łaś, nici z upalnego weekendu na teneryfie. :P

Ctrl-C_Ctrl-V - @gaminggloves: A co jeśli on jest samotnym native-speakerem pracujący...

źródło: comment_wY6eszmffGiXUWRKWWYxetffIF2yRVPe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gaminggloves: ale wy jesteście #!$%@?. Co jeśli to nie jest ten typ i ktoś po prostu ukradł jego fotki, żeby trollować w Internecie. #!$%@?, daleko nie muszę szukać, bo sam tak robiłem jak byłem młodszy...
  • Odpowiedz
@sing: ale czekaj, bo nie wiem o co Ci chodzi. Jestem #!$%@?, bo śmieszy mnie to, co napisał? Czy wyśmiewałem gdziekolwiek to, jak wygląda i mówiłem, że to własnie ta osoba?
  • Odpowiedz
@Kirbii ostatnio poznalem parę, gdzie gość wychowal sie bez matki, a w czasie seksu mówi do swojej dziewczyny "mamusiu". Ona powiedziała, że wie, że to #!$%@?, ale ją to podnieca i idealnie sie dobrali. Jak to usłyszałem, to musialem się otrząsnąć z żenady i zakłopotania, jak jakiś świr jogi ze złej energii :D
  • Odpowiedz