Wpis z mikrobloga

@Gari90: niestety, ale zdarza się, że linie lotnicze sprzedają więcej biletów niż miejsc w samolocie, licząc na to, że któryś z pasażerów się nie pojawi. Musisz naciskać na nich na lotnisku. Mają obowiązek zapewnić Ci najbliższy lot zastępczy (niekoniecznie swoimi liniami), a jak bardzo Ci się spieszy, to ciśnij, że to podróż służbowa i musisz lecieć tym samolotem
@gemmah: No właśnie w takiej sytuacji jestem, że lecę służbowo. Pytam tylko, czy ta wiadomość po prostu z góry oznacza to, co myślę i mam się psychicznie na to przygotować, czy niekoniecznie.
@Gari90: na 100% nie wiem, ja się dowiedziałam dopiero przy odprawie na lotnisku... ale myślę, że o to właśnie chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej do nich zadzwoń
@Tapirro: Jak ktoś leci na wakacje, to może sobie ugrywać. Jak ktoś leci służbowo i następnego dnia ma ważne spotkania od rana, to kilka cebulionów do przodu nic nie zmienia.
@Gari90: jesli lecisz sluzbowo to staw sie wczesniej na lotnisku, idz do counterka, powiedz ze widziales ze wszedl overbooking i ze ty musisz leciec chocby nie wiem co. Zawsze dziala