Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3802
Mam 159 cm wzrostu i gdy siedzę w pociągu to mi sie nawet glowa zza siedzenia nie wychyla. Zawsze zajmuje najlepsze miejsca bo jestem wczesnie na peronie. Jakże mnie bawi gdy w przepelnionym pociągu janusze i grazyny biegną z daleka myśląc, że im sie trafiło wolne miejsce, juz chcą usiaść a tam ja () #gownowpis #komunikacjamiejska
  • 126
  • Odpowiedz
@Perkotka:

Jakże mnie bawi gdy w przepelnionym pociągu janusze i grazyny biegną z daleka myśląc, że im sie trafiło wolne miejsce, juz chcą usiaść a tam ja ()


Za każdym rozczarowanym razem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@rozzen: Oczywiście, jeśli nie ma wolnych miejsc, a nie gdy koniecznie chcą w pojedynczym, jadąc przodem i przy oknie. Mnie tylko bawi ich zachłanność
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 172
@Perkotka: Małe do kochania, duże do wieszania firanek. Dobrze, że nie pytali gdzie twoi rodzice że tak sama jedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perkotka xD
A tak na serio to trochę zazdroszczę, bo mając te mityczne ponad 180cm w pociągach, samolotach czy autobusach nigdy nie ma dość miejsca żeby komfortowo siedzieć. Wiecznie człowiek kombinuje co zrobić z kolanami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@tysiaczloty: Mój chłopak ma 171 i uważam, że to idealna różnica. Poblemy z komunikacją z ludzmi występują już na etapie 175cm, twarz kogos 180 bez bólu szyi widze z odleglosci kilku metrow
  • Odpowiedz