Wpis z mikrobloga

@norbert-gie: jestem na Grenlandii, jestem #!$%@? kimś! Pierwszy tam przyjechałem i patrzcie wszyscy! hahaha
Na youtubie jeśli ktoś ogląda też vlogi anglojęzyczne jest 1500100900 vlogów o różnych miejsach, kto chciał już widział Nawet polskie blogerki modowe juz tak dawno dotarlu. A kogo to interesowalo mocniej to juz pewnie tak byl.

Nie ogladalam patostreamów, ale rozbawiło mnie to strasznie
jestem na Grenlandii, jestem #!$%@? kimś! Pierwszy tam przyjechałem i patrzcie wszyscy! hahaha


@analogiczna: Nie ogarniam tego hejtu na Gonciarza. Wszyscy mieli go gdzieś na Wykopie a nawet wielu go lubiło dopóki nie nagrał filmiku o mowie nienawiści. Sam go nie oglądam ale z 2 lub 3 jego filmy widziałem i nie ma w nich nic takiego, żeby go hejtować.
@InnyKtosek: ja nie hejtuje jego jako całości tylko wyśmiewam konkretną akcję. Ale ten ból, że ja się staram a inni patrzeć nie chcą mnie rozbawił srogo. Nie każdego interesują podróże, szczególnie miejsca pokazane już wiele razy
Czasem go nawet oglądam, jak jakiś temat mnie zainteresuje.

Poza tym wiadomo, że stety niestety głupie akcje są bardziej komentowane(czarnolistuje wszystko z patostreamerami i sporo pusciej jest) a to co robione z rigczem tylko komentowane.
@norbert-gie: @analogiczna: Ale czy ona nie miał racji?! A nie było wtedy tak że wszyscy promowali magicznego daniela i mówili że lepszy niż on a później zgłaszali na policję bo leje matkę i ją upija i jest ogólnie patologią żerująca na ludziach. Czy można to nazwać typowym Polakiem ludzi którzy na złość Gonciarzowi oglądali i donejtowali patusów a później się dziwili że #!$%@?ł kasę na alko i inne gówna. Gonciarz
@mosku: nie pytaj mnie o rzeczy, których nie oglądam a już na pewno złotówką nie wspieram.
A dla mnie bez sensu wymagać od ludzi, żeby coś podziwiali, bo ktoś kto lubi oglądać patologię nie "zaspokoi się" słuchaniem jak ktoś opowiada o Grendlandii czy Japonii.
Prywatnie mieć żal- mogę zrozumieć. Publicznie się żalić, że ludzie nie doceniają, jednocześnie będąc przekonanym, że skoro się ma dobry sprzęt i dużą ekipę to już cuda