Wpis z mikrobloga

#tinder
Mam pytanie. Czego wy mirabelki więcej chcecie od faceta. 180+. 3 języki obce. Wypłata w euro. Bo nie ogarniam rozszerzyłem tindera do 50km+ i zaledwie kilka matchy. A akceptuje laski poniżej 70kg.
Jeszcze ok jak w warszawie byłem to więcej było ale jak teraz okolice Zg to jakaś masakra. Nie to nie bait. Po prostu nie ogarniam różowych pasków.
Marcussimus - #tinder
Mam pytanie. Czego wy mirabelki więcej chcecie od faceta. 180+....

źródło: comment_oTky7PusRLIoUwTBumuLBkZm3nAOU0ut.jpg

Pobierz
  • 13
@Marcussimus ogólnie studiując różowe od lat, przerabiałem wiele motywów: hajsy, wygląd, auto, itd. I dochodze do jednego wniosku:

Różowe chcą abyś mieścił się w ogólnie przyjętych normach społecznych i chcą z Toba rozmawiać. Nie chodzi o to zebys mial miliard hajsów. Miej tyle, zeby nie być biedakiem i móc zapewnic byt. Masz byc słownym gościem, na którego można liczyc i któremu można zaufać.
Masz nie #!$%@? dziwnych rzeczy. I po prostu musi
@#!$%@? ale ja się pytam tylko czemu nawet nie ma matchy. O to mi chodziło. Mam kurde na profilce świecić zegarkiem na ręce czy wyciągiem z konta. Skoro normalne zdjęcia z uśmiechem nie działają. Starałem się jak najbardziej neutralne opisy i fotki dawać i tak żadnych matchy zaledwie 5 z 50km w lubuskim. A serio wszystkie niebrzydkie poniżej 80kg na lewo przesuwałem