Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pociąg R90925 relacji Olsztyn Główny - Szczytno uderzył w coś przed stacją Marcinkowo. Obecnie stoimy w przysłowiowym polu, nie wiadomo kiedy i czy w ogóle pojedziemy dalej.
Ostatnią informacją o kierownika było "Czekamy na decyzję".
Strona portalpasazera.pl puki co podaje, że pociąg jedzie planowo (co jest obecnie bzdurą)

#kolej #polregio #przewozyregionalne #opoznienie #r90925 #mazury #szczytno #pasym #olsztyn #warmia (dodam też #pkp chociaż Polregio to nie PKP)
  • 16
  • Odpowiedz
@pcela: kiedyś pociąg którym jechałem tez w coś uderzył, po krótkim postoju pojechał dalej. Przejechaliśmy sarnę. Ale jak twój czeka na decyzje to może coś grubszego
  • Odpowiedz
@pcela: Potrącenie zwierzyny leśnej (jeleń) przez SA133-017 poc. 90925 (Przewozy Regionalne Sp. z o.o.) relacji Olsztyn Gł. - Szczytno. SA133-017 uszkodzony, pociąg nie może kontynuować dalszej jazdy. Tor szlakowy Olsztyn - Marcinkowo zamknięty od godz. 21:05. Do pomocy dysponowano SA106-009 i SA106-015 ze st. Olsztyn Gł. Podróżni oczekują w pociągu.
  • Odpowiedz
@pcela Miałem identyczną sytuację z rok temu, ściągneli nas z powrotem do Olsztyna poprzez podczepienie innego składu z tyłu, w Olsztynie kazali się przesiąść do tego ciągnącego i pojechaliśmy znowu po uprzątniętym torze. W Szczytnie byłem 3 h później.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wg strony portalpasazera.pl, a tym samym i PKP-PLK pociąg R90925 jest najbardziej opoźnionym składem z pośród tych które aktualnie znajdują się na trasie.
Obecne oficjalne opóźnienie wynosi +91 minut.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dopchneli nas do Marcinkowa. Przewidywana godz odjazdu to 23:10, czyli +133 minuty od rozkładowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Aktualne opóźnienie to +114 minut. Do Szczytna (stacji docelowej) mamy dojechać ze +112 minutowym opóźnieniem.
  • Odpowiedz