Wpis z mikrobloga

@pk347: #!$%@? mać i ci ludzie mają prawa wyborcze... sprytna matka boska 100 lat ukrywała się w drzewie ale jakiś #!$%@? musiał jej kryjówkę zepsuć XD
  • Odpowiedz
@pk347:
przeżyłem coś takiego osobiście; bozia objawiła się na osiedlowym drzewie zaraz były kwiaty, znicze, pielgrzymki, telewizja i gazeta
finalnie okazało się, że miejscowy graficiarz okazał się niezłym trollem i psiknął coś boziopodobnego od szablonu XDD
  • Odpowiedz
  • 12
@pk347 spoko, że w prawilnych X przykazaniach jest o nie robieniu żadnych wizerunków Pana ani modlenia się do statuetek czy obrazów xD A te debile nigdy się nie nauczą
  • Odpowiedz
hahahah smieszne dobrze, ze inne przyglupy sie nie modla


@NoGo24: dla mnie i to beka, i to... muzulmanie chociaz dywan maja i sie nie tytlaja w ziemi xD
BTW. juz tak nisko upadliscie, ze bedziecie sie usprawiedliwiac zwyczajami "przybyszy z pustyni" jak to na wykopie jest okreslane?
ZALOSNE.
  • Odpowiedz
@pk347: przybysze z pustyni beda stanowic 30% populacji Szwecji w 2050, o ile trendy sie zachowaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) PEW research center, zebys sie nie sral o ruskie zrodla ( ͡ ͜ʖ ͡) Zalosni to sa wszyscy, od lgbtqwerty po sandniggersow ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@NoGo24: za pieniadze ze Szwecji to Ty se drogi i rure na gowno budujesz... mocarstwowcu-dziadzie. Bo Wielka Polska nawet tego nie potrafi zapewnic swoim obywatelom, juz nie mowiac o calej reszcie, ktora sklada sie na standard zycia.
  • Odpowiedz
jak ci nie pasuje to albo #!$%@? na lepszy poziom zycia tutaj albo #!$%@? - rasowy polak robak, tylko by marudzil i stekal xDDDDDDDDD


@NoGo24: dej, dej, nie mam na drogi, dej, dej... na kanalizacje, bo szambo wylewa. DUMNY POLAK co cala Europe bedzie pouczal. Juz nie wspominajac, ze Polska to kraj sezonowy, ktorego czesciej nie ma niz jest XDD
Pokory troche robaku. A poki co to imigrantow wasze pisiory nabraly
  • Odpowiedz