Wpis z mikrobloga

@DmowhoTheKing: Wowgo też ma wysyłke za free, a i sama deska w wersji 2S wg recenzentów ma sporo plusów ponad meepo 1.5 :D

Czekam już na zamówienie i troche cykam się, że będe przykuwał za dużą uwagę ludzi jadąc na tym XD
  • Odpowiedz
@DmowhoTheKing: Ja też od piątku patrze XD
I też przerobiłem już mantę, koowheel, teslaboards, yuneec i właśnie Meepo, osatecznie przez rade mireczka wyżej i trochę przypadku trafiłem na ulepszaną wersję WowGo 2 i wziałem :D

Nie zrozum mnie też źle, Meepo to świetna decha i jest niemal do złudzenia podobna do wowgo

Największa przewaga wowgo to imo pilot. Reszta plusów nie ma dla mnie znaczenia, bo ich nawet nie zauważę -
  • Odpowiedz
@McJack: Mirku, czy mógłbyś dać znać czy jazda na tej desce jest stabilna? czy nie ma problemu ze ślizganiem się kół np w zakrętach (chodzi o niekontrolowane boczne poślizgi)?
Czytając opinię akurat o Backfire G2 zobaczyłem, że tam mają taki problem, w omawianych deskach konstrukcja kół jest podobna i zastanawiam się występuje taki efekt?
  • Odpowiedz
@istniejacy: Jazda jest całkiem stabilna, pomimo tego, że deska ma dość miękki deck i bushingi. Delikatnie ją skręciłem po pierwszych jazdach, bo przy dużych prędkościach wpadała w drgania ale po skręceniu jest super. Co do poślizgów to jeszcze na tej desce nie zaliczyłem żadnego, ale napewno trzeba uważać na mokrej nawierzchni lub piasku. Na czystym asfalcie trzyma się bardzo fajnie. Jedyny ślizg jaki zaliczyłem na desce elektrycznej to właśnie na wspomnianej
  • Odpowiedz
@McJack: dzięki za opinię, zatem rozwiałeś moje wątpliwości :) chyba powoli skłaniam się ku Wowgo, tylko jeszcze jedno pytanie, może będziesz wiedział, czy decki M i C różnią się czymś więcej niż tylko mocowaniem i kształtem?
  • Odpowiedz
@McJack: @Python: ja aktualnie jeżdżę na backfire v2, niedługo premierę ma ich kolejna deska i większe kółka do v2. Ale apetyt rośnie z ilością jedzenia i pomału czaje się na evolve - moim zdaniem top1
  • Odpowiedz
@MorWus: kto bogatemu zabroni...? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Widziałem nowości od Backfire. Zmieniałeś coś w swojej czy jeździsz na oryginale? Pytam, bo mój kolega zmienił deck na większy i bushingi na miękkie. Jeździłem przed i po zmianie - różnica w jeździe jest ogromna. Backfire w oryginale ledwie co skręca IMO. Wymiana samych bushingów dużo poprawiła, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - polecam zmianę.
  • Odpowiedz