Wpis z mikrobloga

Można się rozejść. Rosja elegancko rozładowała konflikt. Wszyscy się spodziewali że celami będą jakieś kluczowe bazy wojskowe i lotniska tymczasem lista celów

-Lotnisko obok Dumayr
-Lotnisko w Damaszku
-Centrum Badawcze obok Masyaf (chyba najbardziej oczywisty cel)
-Ponoć siedziba Hezbollahu
-Siedziba Gwardi Republikańskiej w Aleppo

Trump odbębnił zwycięstwo, następnych ataków nie będzie. Przypominam że obrona przeciwlotnicza cała, kluczowe lotniska gdzie rzucono Syryjskie samoloty jak chociażby lotnisko na wschód od Aleppo i Ruskie bazy o bazach T1 do T-4 nie wspominając gdzie jest największa prezencja Irańska.

Nie podobano oficjalnych strat ale możemy się spodziewać że atak Izraelski jakiś czas temu w odwecie za strącony myśliwiec był o wiele boleśniejszy.

Czyli tak się spodziewano i o czym mówiłem wczoraj. Wypalili 100 rakiet w pół puste bazy uzgodnione z Ruskimi i odbębniono zwycięstwo, na dniach rusza ofensywa na Yarmuk bo pozycje NDF nienaruszone, a to chyba obecnie największa koncentracja SAA w Syrii.

KONIEC ŚWIATA ODWOŁANY

#syria
  • 38
  • Odpowiedz
@bombastick: atak opóźniał się o kilka dni przeplatane #!$%@? Trumpa na Twitterze. Przez ten czas udało mu się zmontować May oraz Macrona, chociaż przy takiej zwłoce w działaniach już zdążono wytoczyć przeciwko nim karykatury jak np w Guardianie, mądrzejsza Makrel od razu powiedziała że to #!$%@?. I po tych dniach zwłoki i gromadzenia sił, a jak się okazuje zakulisowych pertraktacji, gdy Rosjanie byli poinformowani o działaniach, wszystko wartościowe zdołano ewakuować. Czy
  • Odpowiedz
Z bólem serca przyznaje że najbardziej poważny tutaj wyszedł Putin. Wziął to na chłodno i dopiął swego.


@Tosca303: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)z bólem serca nie potrafię tego inaczej skomentować
  • Odpowiedz
@bombastick: ale zdajesz sobie sprawę że ten atak przede wszystkim był w Iran? Oraz irańską obecność w Syrii? Putin rękoma USA, UK oraz Francji właśnie umocnił swoją pozycję w regionie. Ciekawe kiedy będzie na tagu jakim to jest wielkim agentem rosyjskim Trump xD

#!$%@? a tak na serio to jest przerażające jak Putin to rozegrał.

Wracając na grunt syryjski po takim pompowaniu balonika oraz nagromadzeniu sił, po dzisiejszej nocy rodzina Assadow,
  • Odpowiedz
  • 8
@KochanekAdmina Rosja odgrażała się, że zaatakuje miejsca wystrzelenia rakiet jeśli tylko dojdzie do ataku i nikt nie przejął się ich groźbami bez pokrycia, a ty piszesz o rosyjskim zwycięstwie... Brzmisz jak ruski troll
  • Odpowiedz
@bombastick: a nie? Włącz może media polskie dzisiaj. Taka opinia czyli dokladnie że dostał najwiekszy przeciwnik Rosji w regionie i Putin zyskał na tym ataku, została wyrażona na przykład w wiadomościach na trójce o godzinie 9 dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Tosca303: wejdź sobie na ruski Internet i poczytaj jaki to sukces. No #!$%@? nie wierze po prostu nie wierzę przecież media polskie #!$%@?ą głupoty od trzech lat tutaj czytam, i nagle są ok bo zagrały w twoją nutę no jaja
  • Odpowiedz
@bombastick: ja tego nie wymyśliłem, źródło podałem. Iran w Syrii dostał po łapach już drugi raz w minionych tygodniach. Wcale się nie dziwię że są eksperci twierdzący iż Putin może się z tego tylko cieszyć.
  • Odpowiedz
przecież media polskie #!$%@?ą głupoty od trzech lat tutaj czytam, i nagle są ok bo zagrały w twoją nutę no jaja


@bombastick: poproszę o wpisy w których tak twierdziłem. Mylisz mnie z kimś albo walisz kwantyfikatorem że ktokolwiek się tutaj udziela jest asadysta-putinista.
  • Odpowiedz