Wpis z mikrobloga

Myślę nad jednodniowym wypadem pkp z #warszawa do #puszczabolimowska i tak myślę czy lepiej wysiąść na pierwszej stacji #skierniewice czy też wcześniej na stacji Skierniewice Rawka? Powrót planuję przez #zyrardow i tu też dylemat czy spacerem udać się bardziej w stronę Ziemiary->Popielarnia->Tomaszew czy też obrać kierunek na puszczę mariańską, gdzie jednak wolę spacer po lesie niż jakieś zabudowania (więc pewnie to pierwsze) Wycieczka piesza, nie rowerowa więc tak do 25km. myślę max by było dobrze. Może ma ktoś do polecenia jakieś ciekawe miejsca gdzieś tam w okolicy. Mam na myśli jakieś pomniki przyrody czy coś w ten deseń, a nie jakieś muzea w Skierniewicach.
Pobierz beer_man - Myślę nad jednodniowym wypadem pkp z #warszawa do #puszczabolimowska i tak...
źródło: comment_cmbu09am7zwe5FAg8dOgaulB9IQWk9fD.jpg
  • 51
@piwakk: Tak, za tym kolistym placem jest niewyraźne drugie koło, też mogiła. W bok po lewej jest wjazd w las, tam są kolejne dwa koła (tylko z ziemi) i tam są pochowane setki ludzi.
@lavinka: @piwakk:
Wybraliśmy się wczoraj. Na prawdę warto było, niestety nie udało się ogarnąć tych miejsc, oprócz Joachimów-Mogiły bo przede wszystkim wycieczkę zaczęliśmy od Skierniewic (w dodatku dosyć późno bo koło 12) bo tak jechał pociąg i samo dojście do lasu to już był kawałek drogi, ale nie żałuję :) Najbardziej chyba jednak spodobało mi się miejsce ze zdjęcia, wyglądało niemalże bajkowo. Jak coś to chyba mniej więcej w tym
Pobierz beer_man - @lavinka: @piwakk: 
Wybraliśmy się wczoraj. Na prawdę warto było, niestet...
źródło: comment_o9T2iQIaQvrznCxThBlgbKhuK9TJPHEn.jpg
52°02'11.6"N 20°12'11.2"E


@beer_man: To super :)

Zjeżdżam na weekend majowy do domu to pewnie wskoczę na rower i wybiorę się ponownie tam pojeździć pewnie.

A ze stopem nieźle się udało :D
52°02'11.6"N 20°12'11.2"E


@beer_man: Wczoraj byłam w pobliżu, tylko popołudniem, bo najpierw siedziałam na bagnie w hamaku w rejonie Antoniewa, a potem zwiedzałam okopy. Znalazłam też kurhany przy torach, jak chcesz, mogę podesłać kordy na priv. :) Miejsce z kordów moim zdaniem mogło być kiedyś grodziskiem strażnicą, to znaczy takie wzniesienie nad rzeką. Nie wiem, czy przypadkiem na nim nie stoisz robiąc zdjęcie. :)