Wpis z mikrobloga

ej miłośnicy tłustej taniej szamy, pamiętacie przegenialną pizzę 4-sery z biedy? można ją znaleźć w osiedlowych sklepikach czasem, w lepszej lub gorszej cenie, widziałem ją jakiś czas temu w Leclerku (8 ziko), a dzisiaj odkryłem w lokalnym Lewiatronie za [werble] 5 ziko! co prawda już po roku akademickim, ale tą pizzę mogę jeść zawsze i wszędzie.

#gastronauci
  • 13
  • Odpowiedz
@wh00kiers: Nie znalazłem jej nigdy w biedronce, za to widziałem jakąś okrągłą, niemrożoną 4 sery. Tyle, że oprócz serów nic na niej nie było więc wziąłem salami.
  • Odpowiedz
@wh00kiers: No to szykuje się objazd po wszystkich Lewiatanach w mieście. Pojeżdżę na rowerze -> schudnę -> zjem pizzę -> przytyję -> wyjdzie na 0. PROFIT!
  • Odpowiedz
@ufos: dobra, nie jest to mistrzostwo świata (w końcu ~6zł za 700g), ale syci i smakuje. ser jest świetny, za to ciasto trochę kuleje.

@endl3ss: była jeśli dobrze się orientuje dwa razy rzucona jako okresówka. te 4 sery z pieca kamiennego są bardzo smaczne, ale droższe. salami nie próbowałem.

@mq1: obczaj też osiedlowe spożywczaki i delikatesy, widziałem w takich sklepach tę pizzę zarówno w Poznaniu, Gdańsku, jak i moim
  • Odpowiedz