Wpis z mikrobloga

@mat888: no wlasnie takie zrobiłem i lajtowe, wystarczy wiedziec co trzeba i jak mierzyć bo w sumie to podstawa

@mojemacki: no wlasnie na eksploatacji tak jest ze masz zakres: obsluga, konserwacja,remont, montaz, kontrolno-pomiarowe ale chyba jak jest budowa oddawana do uzytku to podpisu nie mozna dać z tymi i trzeba miec wlasnie chyba dozór
@Yggas: Uprawnienia budowlane to kompletnie wyższa szkoła jazdy niż świadectwo kwalifikacji.
Te pierwsze to prawdziwe uprawnienia, takie do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej.
Te drugie "uprawnienia" to tylko potwierdzenie kwalifikacji do zajmowania się czynnościami wymienionymi w rozporządzeniu. SEP nie ma z tym nic wspólnego, bo SEP tego nie wydaje.

Instalację może dopuścić do eksploatacji osoba posiadająca świadectwo kwalifikacji Dozoru nad eksploatacją.
"Odebrać" instalację, to może inwestor od wykonawcy.
no wlasnie takie zrobiłem i lajtowe


@Yggas: nie na pewno nie zrobiłeś, to nie jest punkt 10 podstawowej kwalifikacji tylko to co masz na pierwszej(wewnętrznej)stronie książeczki
@Yggas: no to mnie zaskoczyłeś nie powiem, u nas tego nie chcieli nikomu wydawać nawet nie pozwolili zaznaczyć. Nawet jak ktoś miał parę lat praktyki to maglowali jak szaleni.