Wpis z mikrobloga

@fan_comy ja nie miałam lalek tylko same klocki, za to moja siorka miała lalki i zawsze dostałam od rodziców zjebe że im włosy obcinam albo wyrywam ręce i wkładam w miejsce nóg xD kiedyś to było XD
  • Odpowiedz
@barmicwa: @fan_comy: U dziecki w każdym wieku, nawet u noworodków występują męskie i żeńskie wzorce zachowań. Żeńskie noworodki, którym pokazywano ludzkie twarze, patrzyły się na nie dłużej, niż męskie, natomiast męskie patrzyły się dłużej na urządzenia mechaniczne. Dziewczynki mają wyższy poziom empatyzowania, natomiast chłopcy wykazują wyższy poziom systematyzowania. Zależność ta koreluje nawet silniej z prenatalnym poziomem tesosteronu niż z płcią. Chłopcy z hipogonadyzmem hipogonadotropowym i zespołem niewrażliwości na androgeny -
  • Odpowiedz
@ArekJ bazy są najlepsze ʕʔ
Jakiś czas temu udało mi się namówić rodziców i siostrze lvl 9 zbudowali taką prawilną na zewnątrz (mieli jakieś drewniane duże płyty po wymianie szafy i nie mieli co z nimi zrobić)
I mam wrażenie, że każdy miał tyle samo frajdy co młoda :D
  • Odpowiedz
@fan_comy: że niby dziewczynki nie budowały baz, nie chodziły po drzewach etc? ale głupie gadanie

Ja bardzo lubiłam zarówno wspomniane aktywności jak i lalki, samochody, kolejki elektryczne. Nikt mi nigdy nie powiedział że to coś dziwnego, iż lubię zabawki niby dla chłopców. Pewnie dlatego się nimi bawiłam.
  • Odpowiedz
@barmicwa oczywiście mówisz nieprawdę. Jak ktoś widział kiedyś małe dzieci to wie że te różnice szybko wychodzą. Daj dziewczynce zestaw samochodów to te samochody "ze sobą rozmawiają" u chłopca te samochodowy jeżdżą. Zabawy wyglądają zupełnie inaczej tymi samymi zabawkami.
  • Odpowiedz
@fan_comy: tylko facet, który nie ma pojęcia jak bawią się dziewczynki mógł zrobić ten obrazek xD to tak jakby jakaś karyna powiedziała że dziewczynki się mądrze bawią w jakieś sklepy, domy, przygotowując się do "prawdziwego" życia, a chłopcy tylko w gałę grają, biją się i taplają się w błocie. Nie zapominajmy, że w badaniach wśród dzieciaków wyższą inteligencją przejawiają dziewczynki, mają również lepsze oceny. Pamiętam z tego okresu że niechęć dziewczynek
  • Odpowiedz