Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kubas_782: Jak to nie widać? Trochę czytałem o tym, oglądałem filmiki i mówili, że blizna zawsze zostaje i trzeba dłuższe włosy nosić z tyłu, bo to widać.
Może to zależy od techniki czy coś?
@trevoz przy fue jest tyle dziurek ile było pobierane mieszkow. Ich widoczność zależy od średnicy motoru którym ci to wywiercają, nono oczywiście skillu lekarza. Przy stripie masz bliznę na pol głowy i wtedy fakt trzeba nosić dłuższe ale najlepsi lekarze robią tak ze nie widać prawie bo potem na bliznę nanosi się kilkaset mieszków wyciagnietych metodą fue.
@RebeliantT-1000 grafty są wielowlosowe. Nie wszystkie ale widzę jak np. z jednej dziurki wychodzą 2,3 włosy. Co dziwne od 2 miesięcy mam np. jednego włosa a teraz zaczynają dodatkowe z niego wychodzić :p
Wrzucę foty po fryzjerze bo mam boki zarośnięte i nie widać teraz żeby coś było grzebane :)
@kubas_782:

grafty są wielowlosowe. Nie wszystkie ale widzę jak np. z jednej dziurki wychodzą 2,3 włosy.

No właśnie to mam na myśli. Nie robiłem dokładnego rozeznania, tylko oglądałem jeden film i gość sie wypowiadał że to jest błąd bo włosy mogą miejscami wyglądać nienaturalnie jak z jednego miejsca parę sztuk wyrasta. W naturalnej czuprynie to wszystkie włosy są pojedyncze.