Wpis z mikrobloga

No kto by pomyślał ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale muszę przyznać że #!$%@? perfekcyjnie. 7 dni stagnacji, kumulowanie szortów na bitfinex, bo specjaliści wieszcza spadki i pyk, 1000$ w mniej niż godzinę xD
Piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale dopóki nie odrobią tej bańki to raczej tak będzie sobie bitek lawirował w górę i w dół schodkowo. I jak nie macie jaj ze stali to też radziłbym unikać lewara jak ognia.
#kryptowaluty
Pobierz Qiudo - No kto by pomyślał (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Ale muszę przyznać że #!$%@? perfekcyjnie. 7...
źródło: comment_0zyctk4uZ8oXooUDOAapMOkRGnX8MiF0.jpg
  • 7
@Drakii: a co to ma do rzeczy?
To że nie zostały wydrukowane w przeciągu ostatniego tygodnia nie oznacza że nie zostały wydrukowane wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plus ostatnia partia jaką udało mi się znaleźć jest z 20 marca.
To że ty dowiedziałeś się o zajęciu tej bańki w ubiegłym tygodniu z mediów nie oznacza że nie została ona zajęta wcześniej,
@komentarz_pozytywny: Neo już dawno sprzedane, aktualnie trzymam ICX.
Właściwie to po sprzedaży NEO wszedłem w Icona, i zarabiałem na paraboli 100-150 jak był w okolicach 2900-3100, no ale zrobiłem o jedną sprzedaż na 3100 za dużo bo potem poszedł w górę i nie chciał spaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po wszystkim wszedłem w WAN, ale dzisiaj sprzedałem za 6650~ co zbiegło się szczęśliwie ze wzrostem bitka i
@Qiudo: Neo poszło teraz do góry, jest po około 61$, 14.04 jest wydarzenie może jeszcze urosnąć, potem sprzedam.
ICX ma ruszyć do końca miesiąca, według crypocal, jeśli tak będzie to będą wzrosty.
A co myślisz o IOTA? Niestety zamroziłem trochę kapitału po cenie 1,63$ i zastanawiam się czy nie opuścić tego okrętu.
A trejdujesz do BTC tylko na jego wzrost, czy uciekasz czasem do USDT?
@komentarz_pozytywny: nie przeliczaj na dolary bo to bez sensu, zwykle się na tym traci.
Co ci po wzroście neo 6% jak btc poszedł 11 ¯\_(ツ)_/¯
Nie mam pojęcia o iOTA nigdy w niego nie inwestowałem.
W Tether czasem uciekam ale to jak uda mi się złapać knot