Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków. Teraz Macierewicz nazywany jest wariatem (słusznie) który rozwalił armię i nie "wyjaśnił" zamachu smoleńskiego xD a jeszcze 3 lata temu w znaleziskach o nim, wszyscy się do niego brandzlowali, że jak to można nazywać maciera wariatem i że to wina TVN. xDDD łaska wykopków na pstrym koniu jeździ, zwłaszcza że to robią często te same osoby i komentarze po +200 plusów
#bekazpisu
#bekazprawakow
#smolensk
#neuropa
#polityka
  • 27
  • Odpowiedz
wow, ludzie zmieniają swoje zdanie na czyjś temat, niesamowite

@TypowyPolskiFaszysta: No pewnie, tylko śmieszne jest to, że zawsze schemat jest taki sam:
1. Konserwy się na kogoś lub na coś nakręcają, np. Korwina, Wiplera, Kaczyńskiego czy Trumpa.
2. Neuropa czy inni "lewacy" mówią jak będzie.
3. Konserwy rzucają błotem.
4.76. Prawica razem nie
  • Odpowiedz
Jedno słowo: WIPLER. sam dałem się wkręcić w hype na tego szuje-karierowicza. A teraz pluję sobie w brodę.


@qwarqq: A co się wydarzyło, że Wipler jest już passe? Bo coś przegapiłem.
  • Odpowiedz
@stjimmy: jeszcze niedawno gdy ktokolwiek napisał coś zlego na pis to dostawales setki minusów, nie wazne co miales do przekazania. Przez baaardzo dlugi czas się zastanawiałem ze to może ja nie mam racji, jak wszyscy dookoła zachwycali sie macierewiczem i pisem.
  • Odpowiedz
@stjimmy pamiętam ten obrazek z Macierewiczem, który miał pierdyliard plusów jak przypalał fajkę i podpis, gdzie były wylistowane wszystkie jego osiągnięcia z czasów walki z PRL i puenta w stylu #!$%@? "niektórzy chcą by był nazywany wariatem" xD i komenty wykopów "wyglada jak badass" "zwalczają go, bo jest inteligentny i bezpardonowy". A przecież zaraz po wygranych wyborach też na glownej jakies 3000 wykopów była riposta Macierewicza hoho "sprawa nie dotyczy wojska"
  • Odpowiedz