Wpis z mikrobloga

@AFAFAFE: powtórzę to dziś jeszcze 100 razy - ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego w pierwszym meczu Dybala wylatuje z boiska po otrzymaniu żółtej kartki za próbę wymuszenia rzutu karnego, a dzisiaj Ronaldo 4(!!!) razy symuluje w polu karnym, macha rękoma do przeciwników, sędziego, kamery i nie dostaje ani jednej żółtej kartki czy choćby upomnienia od sędziego? no ktoś może to wyjaśnić?
  • Odpowiedz
@Patermantis: dodam jeszcze, że po wielkim sukcesie, jakim było wykorzystanie karnego, Ronaldo zdjął koszulkę. czy coś się ostatnio zmieniło i nie jest to już karane żółtymi kartkami? bo nie widziałem, żeby dostał.
  • Odpowiedz
@callmemiro: jeśli symulujesz, machasz rękoma na sędziego, potem na przeciwników a potem na kamery, to już kartka chyba być powinna? a zaraz, jak on się nazywa...? ...Ronaldo Cristiano...? a nie, to jemu nie dawaj. daj jakiemuś Dybale, za niego w finale jeszcze nie płacą.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli symulujesz, machasz rękoma na sędziego, potem na przeciwników a potem na kamery, to już kartka chyba być powinna?


@InspektorDupa: kartka to powinna byc jedynie za symulowanie. Machac do kamery, przeciwnikow, kibicow, kolegow i trenera niech sobie macha dowoli.

A to ze sedzie nie dal zoltej za symulowanie, ktore wedlug mojej oceny bylo na pewno w jednym z przypadkow to juz inna sprawa.

Ale nie wiem co tu ma wspolnego machaniem
  • Odpowiedz
dodam jeszcze, że po wielkim sukcesie, jakim było wykorzystanie karnego, Ronaldo zdjął koszulkę. czy coś się ostatnio zmieniło i nie jest to już karane żółtymi kartkami? bo nie widziałem, żeby dostał.


@InspektorDupa: aj widac ze sie chcesz #!$%@? na sile. Dostal kartke
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:

powtórzę to dziś jeszcze 100 razy - ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego w pierwszym meczu Dybala wylatuje z boiska po otrzymaniu żółtej kartki za próbę wymuszenia rzutu karnego, a dzisiaj Ronaldo 4(!!!) razy symuluje w polu karnym, macha rękoma do przeciwników, sędziego, kamery i nie dostaje ani jednej żółtej kartki czy choćby upomnienia od sędziego? no ktoś może to wyjaśnić?


Bo jest różnica pomiędzy świadomą i zamierzoną próbą wymuszenia rzutu
  • Odpowiedz