Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna 1 jest śliczna ale i za razem głupia, a rusza się jakby miała kija w dupie albo lekkie upośledzenie ruchowe (jej bieganie nie można nazwać bieganiem), waga max 60kg przy może 175cm wzrostu
Dziewczyna 2 jest lekko mniej śliczna ale osobowością mega pozytywna, otwarta na kontakt z innymi, mangozjebka (po konwentach biega jak szalona), ruchowo nie widać żadnych wad, inteligencja w normie, waga coś około 60kg przy 180 wzrostu.
Dziewczyna 3 jest śliczna, drobniutka, cerę ma bardzo zdrową, umie się malować (to jest rzadko spotykane), inteligencja w normie, z zachowania bardzo cicha i raczej skromna dziewczyna, trochę wstydliwa, waga max 55 (podejrzewałbym że poniżej 50 nawet) przy 170cm wzrostu max.
Dziewczyna 4 lekko mniej śliczna niż dziewczyna 2, zawsze uśmiechnięta, lubi imprezować, szczera, mega aktywna społecznie (konkursy uczelniane organizuje, akcje między akademikami itp.) inteligencja w normie, fizycznie ... skacze, biega, waga 65kg przy 172cm wzrostu.

Dziewczynę 1 mimo łatwych seksów (praktycznie na zawołanie była) odrzuciłem bo jej charakter mnie lekko irytuje, a jej poruszanie się daje mi sygnał że czułbym się jak opiekun niepełnosprawnej niż partner.
Dziewczynę 2 szanuje, bardzo lubię ale nic z nią nie próbowałem i jakoś nie czuję potrzeby tego zmieniać, ot taka dobra koleżanka chociaż kolega mówił że się pytała kilka razy o mnie.
Dziewczyna 3 ciekawi mnie strasznie, mam wrażenie przy niej że to dobra partnerka ale cóż ... nie jest mną zainteresowana ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Dziewczyna 4 wyraźnie mną jest zainteresowana (nie w tym stopniu jak 1) i widać że wkurzona była jak 1 się do mnie przykleiła ale nic nie robiła bo nie jesteśmy razem. Ja ją jakoś tak traktuje bardziej jak siostrę niż ewentualną partnerkę.

Czy dobrze zrobiłem odrzucając 1? Chyba tak, bo co mi z seksu jak mnie irytuje i nic przyszłościowego z tego nie będzie.
Czy to że czuje potrzeby interesowania się 2 jest dobre? Chyba tak bo nie traktowałbym ją jak koleżankę a nie partnerkę.
Czy powinienem atakować 3 dalej aż do skutku czy jednak odpuścić? Nie wiem ...
Czy dobrze że przeleciałem po pijaku z soboty na niedziele moją kuzynkę?
Czy powinienem dać szanse 4 mimo że gdzieś tam w głowie będę ją traktował jako siostrę niż jako partnerkę?

Ot moje problemy ...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 3