Wpis z mikrobloga

@Slay72: Bo dobrze grasz, kradniesz fragi, spotujesz, ogólnie psujesz zabawę w przegrywaniu czy innym leming train na jednego capa XD

Ale to w większości gier tak jest, w cs dobrze grając na niższych ligach czy robiąc na silwerach kilka ejsów w jednej grze też się dostaje raporty, norma
@system_shock: podczas obydwu gier nie napisałem na czacie ani słowa. Mnie niestety już takie przypadki się zdarzały. Szczególnie od wrogów. Miałem taki przypadek, że płynąłem Furutaką, klient Algerią - wypłynęliśmy na siebie w odległości jakiś 10 km, ja odpaliłem torpy i strzeliłem do niego z HE za jakieś 3k, on do mnie z Ap. Pierwszą salwę przestrzelił, z drugiej trafił dwa czy trzy rykoszety za 0dmg bo byłem już dobrze skątowany.
@Slay72: ludzie są leniwi, bez ambicji i zawistni. Mówi się, że w Polsce zawiść - gówno prawda, w każdym kraju są tego typu śmiecie, omyłkowo tylko nazywani ludźmi - tylko ściągnąć innych w dół, samemu nie robić nic i czekać aż samo spadnie z nieba. Wiele osób mówi "to tylko gra" etc. To godzenie się na porażkę mnie irytuje, takie zwiedzanie map. To jak to tylko gra to nie trzeba się
źródło: comment_2mq3r6HReg4ml3gW2PP3MhlO5U7iZuCc.jpg