Wpis z mikrobloga

To trolling i fake news.

Lech Kaczyński w czasie swojej kadencji był wielokrotnie w Katyniu, jak nie w kwietniu, to w innym miesiącu. A same obchody uczczenia pamięci tego ludobójstwa odbywały się również w Polsce.

Źródła:

Lista wszystkich spraw związanych z Katyniem

Rok 2007, obecność

Ogólny tekst

Wystarczy "wygooglować" Lech Kaczyński Katyń i wybrać zakres dat od 2006 do 2009, żeby zobaczyć ile jest artykułów na ten temat, zdjęć itp.
  • Odpowiedz
Lista wszystkich spraw związanych z Katyniem


@Serghio: A wybrałeś artykuł z takim podsumowaniem

Szczegółowa analiza tzw. listy obecności Lecha Kaczyńskiego tym bardziej wyraźnie pokazuje więc, że do podróży do Katynia byłą głowę państwa skłaniały wyłącznie wybory. Gdy w Polsce nie trwała żadna kampania, prezydent Kaczyński nie brał udział w uroczystościach związanych ze zbrodnią katyńską lub napaścią ZSRR na Polskę na miejscu.

Ogólny tekst


@Serghio: Ogólny tekst napisany przez polityka PiS.
  • Odpowiedz
@Replica: @wolodia:

Zwracam honor. Rzeczywiście nie było go tam w wymienionych latach. Przynajmniej nic nie znalazłem na ten temat. Z resztą na temat Komorowskiego też nic nie znalazłem.

Moim zdaniem ten "mem" sugeruje, że Lech Kaczyński jeździł do Katynia tylko w celu zdobycia poparcia politycznego, co jest trochę według mnie niesprawiedliwe. Trzeba przyznać, że dopiero w 2007 roku - poleciano "z grubej rury o Katyniu"

2007
- powstał film,
-
  • Odpowiedz
@Kempes:
2011 - nieobecny
2012 - nieobecny
2013 - nieobecny
2014 - nieobecny
2015 - nieobecny
2016 - nieobecny
2017 - nieobecny
2018 - jak na razie też nieobecny
  • Odpowiedz