Wpis z mikrobloga

Kolejny znajomy chwali się, że dostał auto służbowe i będzie mógł je cisnąć/dorżnąć, bo nie jego, hehe, firma zapłaci.
Jak mnie drażni coś takiego.
Ale przynajmniej wiem, komu niczego nie pożyczać, bo nie szanuje cudzej własności.

#oswiadczenie
  • 73
  • Odpowiedz
  • 82
@BrittaAndersson 99% tak postępuje, najlepszy samochód to służbowy

@jaceks653 Najlepszy służbowy bo nie martwisz się o nic tylko używasz. Co nie znaczy ze masz nie szanować. Wszyscy którzy znam z autami służbowym jeżdżą normalnie.
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: W firmie miałem fiata pandę, auto jak auto, było używane przez około 6 osób. Myślałem, że ma z 8 lat albo więcej, jakie było moje zdziwienie jak się okazało, że auto nie ma nawet 2 lat xD
Było tak zniszczone, że to dramat.
  • Odpowiedz
  • 75
@BrittaAndersson mój znajomy jak odchodził z firmy to dostał możliwość odkupienia swojego samochodu służbowego. Oczywiście skorzystał bo cena była dobra, a dbał jak o swojego. Ale co tu dużo gadać. Nosacze to nosacze ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: Bez przesady żeby chuchać i dmuchać na samochód firmowy jak na jajko, ale warto o niego dbać chociaż w podstawowym zakresie i nie obijać na parkingu, nie rozwalać zawieszenia itp. - w końcu to narzędzie pracy, a nikt nie chce pracować byle czym :P
  • Odpowiedz