Wpis z mikrobloga

Ale ja mam z Was beke pato-wykopki... Prawda jest taka, że Magical ośmieszył się jak dziecko wpuszczając Boxdela i Meduse do siebie. Medusa to robił sobie na lajcie taką bekę z Tucznika, że ośmieszony został Daniel jak taka pierdoła. Zabrał mu telefon, zaczął nagrywać siebie na jego streamie... Jakiś lamus od Magicala się pruł, to Medusa bez spiny frajera uciszył. Następnie Boxdel pokazał, że przyjechał tylko tutaj dla AFERKI a nie się z nim godzić. Nazwa streama jeszcze nie miała #boxdel #rafonix a ten Toruński Piernik już chciał się z nim godzić i Z OBSRANĄ ZBROJĄ zaczął podawać potulnie rączkę, przy czym został opluty.

#danielmagical #patostreamy
  • 14
Toć nawet jak Rafonix kiedyś zadzwonił do Tucznika w sprawie walki to ten Grubas bez honoru już prawie, że chciałby się z nim godzić. Podejrzewam, że gdyby Rafon zjawił się na malinie to byłoby podobnie. Chcąc podać rękę Boxdelowi Tucznik zdradził wykop, którego Boxdel jest wrogiem.
@69guziec nie wiem albo macie ujemne IQ albo nie widzicie kto do kogo przyjechał. Nie oglądam żadnych z tych pajaców. Show na poziomie paradokumentow z polsatu. Medusa nie może się poniżyć tu się z wami zgodzę, ciężko niżej zejść niż jego poziom. Magical zawsze się osmieszał więc co mu szkodzi? Boxdel się poniżył i osmieszyl najbardziej.
@69guziec bo co? W życiu nie napisałem czegoś takiego. Twoje ignorancja i umysł wolny od myśli mnie przeraża, osoby w tym wieku nadal są tak naiwne czy głupie? Nie wiem wgl po co odpisuje takim jak Ty, zawsze to samo.