Wpis z mikrobloga

Widzisz scenę ze starej polskiej komedii, i wiesz, że mleko musi mieć szybki transport, inaczej się zsiada. A dziś? Dziś już nawet Machulski robi paździerze. Była w ogóle jakaś śmieszna komedia po Chłopaki nie płaczą? No tak, Vinci, ale tam nie było kultowych tekstów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#stoboldowdupyxandry #kinematografia #polskiekomedie
xandra - Widzisz scenę ze starej polskiej komedii, i wiesz, że mleko musi mieć szybki...

źródło: comment_StNVMSbhISLtm0frkPzhP9oe5wnlQbGk.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamtojest:

Pokażesz mi cokolwiek, co naprawdę #!$%@? system i jest kandydatem na mega klasykę

Coś świeżego, co mnie naprawdę powali?


Dorzucę od siebie po kilka albumów z różnych gatunków z tej dekady, może coś z tego
  • Odpowiedz
Nie chcę, żeby to zabrzmiało jakoś atakująco. Ja bym chciał, żebyś mnie zabił przykładami, żeby mi szczęka opadła.


@jamtojest: Może nie szczęka opadła, ale serio nie widzisz hitów które przetrwają lata?

mainstremowe
  • Odpowiedz
Popularne != dobre.


@ciezka_rozkmina: Już Aleksander Wielki wiedział, że tylko popularność i sława daje nieśmiertelność.
Dla mnie jakiś rock z lat 90 co ma 50k wyświetleń na YT to już umarł, chociaż dla wielu w tym wątku TO KLASYK więc nie pyskuj!
  • Odpowiedz
@ciezka_rozkmina: Jeszcze jedną rzecz powiem, bo widzę, że u wielu odpalił się tryb starucha.

Miałem zajęcia z dzieciakami co teraz do matury będą podchodzić. Na 30 osób w grupie to jeden chłopak słuchał starego rocka i Metaliki, reszta to mniej więcej wiedziała co to jest, ale i tak wolała to co teraz lata w radio.

Także tego, tyle z tej nieśmiertelności klasyk :)
  • Odpowiedz
@loczyn: Ujmę to tak, jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić. Ja mam nietypowy gust. Spora część tego czego słucham, a więc np produkcje ze sceny komputerowej, czy elmuzyka to gatunki bardzo mało znane. Nie liczy się ilość tylko jakość.
  • Odpowiedz
@loczyn: Aha, a ironizowanie, że hehe pop umarł i wrzucanie Bruno Marsa to jest strzał w kolano. Artysta, który całymi garściami czerpie z przeszłości i w zasadzie eksploatuje na nowo stare pomysły to najlepszy dowód na to, że żeby w popie być naprawdę gwiazdą, trzeba kopiować muzykę sprzed 30 lat.
  • Odpowiedz