Wpis z mikrobloga

Co do tej wizyty Bombela i Medusy, to mogę się zupełnie mylić, ale jak dla mnie to typowe "sprawy biznesowe". Robienie dobrego gruntu, pod przeciągniecie znanych strimerów i ludzi na ewentualną nową platformę. Wyczuwam, że Bombel coś w tym kierunku robi, bo jakieś ploty ploteczki na temat zaostrzenia polityki Youtube, to on już słyszy nie od dziś i nie od jednego źródła. A gdzie on będzie mógł robić "byznes" jeśli nie będzie na kim. Tak wgl. np dziś Medusa coś tam nagrywał, Magical coś nagrał z Boxdelem jakieś ciekawostki itd. to dlaczego np. takich filmów ma nie powstać więcej np.do promocji nowej platformy, bo czego się nie robi dla biznesu ni ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bombel ubija grunt pod biznesy, wyszedł z tą rzekomo spontaniczną inicjatywą spotkania, po to by przekabacić Grubego do siebie, bo co by nie robił, to jakiś ruch będzie generował, a maj i rzekome zaostrzenie polityki yt już niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc tam i gdzie pieniążki tam i kończą się konflikty. Masno ni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy #danielmagical
  • 8
@Everything_is_Illuminated: Jasne uważam, że jak Daniel wyszedł z nimi ich odprowadzić to zapewne tam dostał wstępny zarys propozycji i odpowiedź w jakiej sprawie Panowie przyjechali. W końcu już powstały jakieś pierwsze wspólne filmiki np. jeden o którym wspomniał Daniel teraz to nagrywamy ciekawostki lubimy się jest miło i sympatycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do platformy to nie oszukujmy się, niszę przejmie ten, kto postawi ją
@Everything_is_Illuminated: Wiesz tylko Bystrzak też jest taki z charakteru, że nie będzie nikomu w tyłek właził i de facto, wydaje mi się, że on wie co może się stać za jakiś czas. A co do czarnej de, to na ten moment, może zyskać trochę widzów, bo już widziałem na streamie donejty i wpisy że cala ekipa na U2 jest be, fałszywi dwulicowcy i wgl. a Ty jako jedyny streamer masz chociaż
@zdzichanieznasz: No doskonale rozumiem, że kosztuje, ale ostatnio coś głośno o sytuacjach, podejrzeniach że rozpływają się pieniążki na boki, jakieś nie zrealizowane do końca cele itd. kto wie gdzie to wszystko idzie i jakimi środkami obracają jupiterzy bo my do końca też wszystkiego nie wiemy a może jest jakiś sponsor/inwestor który pokryłby część kosztów kto wie :) Zobaczymy jak cała sytuacja się rozwinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)