Wpis z mikrobloga

Mirki spieprzyłem konfiguracje #apache i strona wpadła w pętlę przekierowań. Skończyło się na example.com/redirect/redirect/redirect etc. Błąd poprawiłem ale przeglądarki porobiły jakieś cache tej pętli i teraz nie mogę normalnie wejść, muszę korzystać z trybów prywatnych. W dodatku po przeniesieniu nowej wersji na domenę główną (czyli tego co było pod /redirect) teraz zawsze przerzuca mnie na poprzednie example.com/redirect ale już bez pętli. Wiem, że to problem przeglądarek, wywaliły się wszystkie na których testowałem i zapamiętały tą dziwną konfiguracje. Czyszczenie cache i ciasteczek dla danej domeny nic nie daje ale skoro w trybie prywatnym jest git to gdzieś coś jest zapamiętane i chciałbym to odpamiętać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś miał taki problem? #firefox #chrome #przegladarki #kiciochpyta #pytanie #programowanie
  • 6
  • Odpowiedz
@J33nn: W Chrome pomogło wyczyszczenie wszystkiego ale jestem bojówka Firefoxa więc tu jakoś tak nie mam ochoty robić pełnego czyszczenia przeglądarki. Ale w FF będzie to nieco trudniejsze z tego co widzę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz