Wpis z mikrobloga

@Citaxin: nigdy nie udało mi się obejrzeć całego bo jak puszczali w ferie to rozkładali serial na 4 tygodnie huie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale nie włączajcie sobie tego serialu na fali sentymentu bo już nic nie będzie takie samo xD
  • Odpowiedz
@Citaxin: Od połowy lat 80. dział produkcji dla dzieci to była potęga w TVP: Pan Tik-Tak, Fasolki, filmy dla dzieci, programy, koncerty gwarantowały dużą oglądalność, od początku lat 90. zaczęło to powoli upadać, ale nadal trzymało się mocno aż do połowy lat 90. - po tym okresie nastąpił szybki spadek oglądalności, a co za tym idzie realizacji wszelkich filmów/koncertów itp. "Tajemnica Sagali" to ostatnia popularna produkcja TVP - po 1999 ze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@myszczur szkoda bo to były naprawdę dobre ciekawe produkcję. Teraz nie mam pojęcia czy w ogóle coś powstaje. Takie "domowe przedszkole" to każdy z mojego pokolenia zna, hałabałe itp.
  • Odpowiedz
@Citaxin: wow to już w ogóle xD Ja sie jaralem strasznie a jak komus o tym mówiłem to nikt nie znal. Ale nie próbuj teraz oglądac, ja próbowałem i szkoda wspomnien xd bo sobie je zepsujesz
  • Odpowiedz