Wpis z mikrobloga

Chciałbym wyrazić swoją opinie nt. Baru Tajskiego, https://www.facebook.com/bartajskipl/

"Przed złożeniem zamówienia zostałem telefonicznie poinformowany, iż w skład dania weekendowego wchodzi danie główne + zupa, w związku z tym, że zamawiając przez telefon nie można płacić kartą wyraźnie poinformowałem panią o tym, że dokonam tego zamówienia przez portal pyszne.pl. Zamówienie dotarło w niedługim czasie, jednak kierowca zapomniał zupy za co mnie przeprosił i powiedział, że w przeciągu 30 minut dowiezie mi ją. Po upływie 2 godzin zupa nie dotarła. Po zaistniałym incydencie, pracowniczka restauracji skontaktowała się ze mną w celu przekazania mi informacji, że w skład dania weekendowego widniejącego na pyszne.pl NIE WCHODZI ZUPA, tylko stanowi odrębną pozycję w menu, której ja nie wybrałem do zamówienia, a nie wybrałem dlatego, że pracownicy zarówno przez telefon jak i kolejno kierowca zapewniali, że zupa jest częścią zestawu weekendowego i co więcej dostarczą mi ją w ciągu 30 min. Na wskazanie pani powyższego, że wprowadziła mnie w błąd co do składu zamówionego zestawu, pani odpowiedź była nieprofesjonalna, wręcz niegrzeczna, a głównym wyjaśnieniem pani było, iż nie wyraziła się poprzednio jasno co do zestawu. Zupa mimo zaistniałej sytuacji, nawet w ramach rekompensaty za zaistniałe nieporozumienie wywołane po stronie restauracji, nie została nam dostarczona. Jedzenie bardzo dobre, ale obsługa bardzo zniechęciła mnie do dalszego korzystania z państwa usług."


i nie, żadna cebula, jakbym wiedział że tam nie ma zupy to bym ją sobie domówił

#krakow #pysznepl #pyszne #bartajski #jedzenienawynos
  • 5