Wpis z mikrobloga

Pytanko odnośnie hulajnóg xiaomi - czy coś się ostatnio zmieniło w temacie uszkadzania dętek? Czytałem stare wpisy to nie było kolorowo :/. Może jakaś superchińska technologia superchińskich kół w nowszych modelach czy coś takiego? Albo ktoś wpadł na jakiś pomysł zabezpieczenia ich lub wymiany na jakieś zdecydowanie bardziej wytrzymałe?
Ogólnie chciałbym dojeżdżać takim kosmicznym pojazdem do pracy. Problem jest taki, że dziennie robiłbym jakieś 17km więc miesięcznie jakieś 340km. To pewnie oznaczałoby wymianę dętek średnio raz na miesiąc? Ważę 80kg, a trasa jest całkiem dobra bo prawie nieuczęszczane ścieżki rowerowe lub ewentualnie chodniki z kostki.

Widziałem, że @Andczej dużo się udzielał na te tematy to pozwolę sobie zawołać :).
#m365 #hulajnoga
  • 10
@leczq

Talk w koła lub takie coś na antyuszkodzenia @lukaszlukasz ci podrzuci to, do tego slime w dętki i powinno być ok.

Na zapas kup sobie dętki z Ali, powinny być grubsze i dłużej wytrzymać.
Jak nie będziesz szaleć i uważać to spokojnie powinny wytrzymać cały sezon.
@Andczej chyba chodziło ci o opaskę antyprzebiciową.

@leczq
Z dętkami jest różnie, ale te grubsze z ali zdecydowanie dają radę, do tego talk, slime itp. i możesz spokojnie jeździć.

Opaski antyprzebisiowe mam ale jeszcze nie miałem okazji przetestować, a zapobiegawczo nie chce mi się montować.

Wymiana dętki to też nie tragedia, tylko trzeba dobrze do tego podejść, i to jakaś godzina roboty.