Wpis z mikrobloga

Ponieważ powoli kończą się obecne promocje, pokusiłem się o stworzenie krótkiej subiektywnej listy gier które warto zakupić, kolejność losowa:

Wiedźmin 3: GOTY - 79zł. Najniższa cena na PS4 (na PC ostatnio była promocja bodajże na muve za 60zł) - Gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać :)

Mortal Kombat XL - 79zł. Bijatyka klasyk. Patrząc co obecnie jest na rynku i w jakich cenach (Injustice 2 - którego osobiście nie trwaie, Tekken 7) chyba najciekawsza ostatnio oferta. UWAGA: Jeśli ktoś ma już wersje X nie ma co kupować. XL wtedy byłoby tylko dodatkiem (pare bonusowych postaci itp). Brać i czekać na nowego Soul Calibura :)

Alien Isolation, Collection - 42zł - Fajny klimacik, bardzo dobre recenzje. Proponowałbym mimo wszystko obejrzeć sobie jak wygląda rozgrywka przed zakupem. Nie jest to taki zwykły shooter, więc nie każdemu musi się spodobać. Mimo wszystko za 42zł to żal nie brać.

Tomb Raider - Definitive Edition - 25zł - W sumie grosze za jakieś 13h zabawy. Sporo ludzi narzeka na brak logiki w wielu miejscach gry, ale jak ktoś się nastawi po prostu na przyjemną zabawę to raczej się nie zawiedzie, tym bardziej za taką cenę.

Gry powyźej zakupiłem sam, co po za tym rzuca się w oczy:

Dishonored 1,2 -> Był lepsze oferty (w tym za darmo w ps+) dodatkowo to nie moja bajka, jakoś nie przekonałem się do tej serii.

GTA V - 124zł - Była lepsza oferta. Dodatkowo mam na pc od premiery więc też jakoś nie poluje na to na PS4.

#ps4
  • 6
  • Odpowiedz
@Madbest:

Ja od siebie dodam jeszcze Tembo: The Badass Elephant - bardzo fajna platformówka 2D ze słoniem-komandosem w roli głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za 12,50 zł warto.
  • Odpowiedz
@mlnrz: Wiem, że nie jest :P Po prostu gdzieś rzuciło mi się w oczy, że jest to tak skategoryzowane dlatego też napisałem, żeby obejrzeć sobie gameplay. Tradycyjny survival horror :)
  • Odpowiedz