Wpis z mikrobloga

Minął miesiąc a ja nadal nie potrafię się pogodzić z rozstaniem. Chciałbym żeby wróciła, staram się walczyć o związek ale to walka z wiatrakami.
Jestem #!$%@? debilem bo nie potrafię sobie dać rady, serce jedno rozum drugie. Znajduje sobie zajęcia i w domu to tylko śpię, ale mimo wszystko non stop ją wspominam. Płakać mi się normalnie chce.
#zwiazki #tfwnogf
  • 24
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: taka prawda że faceci bardziej i dłużej przeżywają, nawet przed chwilą był post laski która pokazywała jak były sprawdza czy ma chłopaka a ona już od dawna miała. niestety, taka nasza fizjologia. powinieneś się czymś zająć, robić to co było mniej możliwe gdy byłeś w związku żeby nie myśleć. z czasem uczucia ujdą a Ty będziesz mógł pójść dalej
@Caarolin: facet nie potrafi tak sobie odpuścić, zwłaszcza
  • Odpowiedz
@Rhados my też nie umiemy ot tak odpuścić, mogę mówić tylko ze swojej perspektywy, każdy na swój sposób cierpi, a ta laska mogła tak powiedzieć żeby ona czuła się lepiej po rozstaniu
  • Odpowiedz
  • 0
Troche się zebralo odpowiedzi, dzięki wielkie kochani za odzew, sorki że dopiero teraz ale wyszedłem do parku ogarnąć umysł
@bandar Też trochę myślę że to jest tylko cos czego używa żeby mnie omamić. Myślę że o coś innego chodzi, raczej nie o której innego faceta, tylko o to że nie jest gotowa na prawdziwy związek. Najdłużej była ze mną, rok. To mnie trochę pociesza że to nie we mnie chyba jest wina, tylko w niej. To taki pierwszy prawdziwy związek, do niej jako do pierwszej czułem taka miłość. Głupota.
Co do okazywania emocji to będę miał nauczkę na przyszłość. Takie proszenie się i tym podobne tylko po rozstaniu mi się wzięły. Czułem się jak gówno które straciło jedyna szansę na milosc i to na mnie wpłynęło że chciałem na siłę aby wrocila

@NickciN Była niby fajna wolna w seksie, nawet anal był, ale poza łóżkiem mnie nie całowała, za bardzo nie chciała się przytulać, mówiła że nie jest romantyczka i to przez
  • Odpowiedz