Wpis z mikrobloga

Orientacyjnie pytam, będzie reprezentacja mirko na BGM6? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaki tak - jaki pakiet macie? Ja oczywiście pakiet geek. Koszulka to nie jest jakiś super gadżet, a to standardowe szkło w najtańszym pakiecie woła o pomstę do nieba. Od ponad 3 lat i na BGM i na WFDP same proste, zwykły kielichy. Cały dom zawalony szkłem do piwa.

#craftbeer #piwo #wroclaw #bgm
  • 11
  • Odpowiedz
@red7000: Fajny design, dobrej jakości materiał. Wg mnie lepiej mieć koszulkę i mieć w czym chodzić na co dzień, niż kolekcję dziwnych szklaneczek w gablotce ;) Co do pytania. Będzie jakaś reprezentacja ? Stawiam każdemu plusującemu mirkowi lanego polskiego krafta na festiwalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wg mnie lepiej mieć koszulkę i mieć w czym chodzić na co dzień, niż kolekcję dziwnych szklaneczek w gablotce ;)


@red7000:
@neurofunky: po ch mi gimbusiarska piwniczna przepocona szmatka z jakimiś śmiesznymi napisami, za które mi nie płacą, skoro codziennie mogę pić z innego szkiełka i się nim delektować na różne sposoby xD
  • Odpowiedz
@RomeYY: @neurofunky: Ja wolę koszulki, w których mogę iść do pracy. Czyt. bez nadruków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Nie wiem jak wy, ale ja czasami piję nie sam, a z kilkoma innymi osobami - szkło się przydaje. (ʘʘ)
  • Odpowiedz