Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się co @BOXDEL sobie myślał nie rozliczając się jak najszybciej i jak najbardziej przejrzyście ze zbiórki. W takich sprawach powinien być jak najbardziej przejrzysty i bez zbędnej zwłoki się rozliczyć albo na bieżąco przedstawiać sytuację. Myślał, że co? Że nie znajdą się tacy co będą krzyczeć, że Boxdel złodziej. Nawet do tej pory nie wiem czy powiedział konkretnie jaką kwotę uzbierano, ile musiał zapłacić podatków czy prowizji. A potem płacz na wizji bo ludzie "obrażajo" i wypisują, że złodziej. Chłopie trochę się ogarnij w tych sprawach bo jak dla mnie to powinieneś być doświadczonym facetem i wiedzieć, że sprawa pieniędzy to temat wrażliwy i ludzie nie lubią jak nie ma konkretów. Mam nadzieję, że wyciągniesz odpowiednie wnioski z tej lekcji, którą dostałeś. Co mi do tego? a mam prawo wyrażać opinię, bo zbiórka była publiczna, także @BOXDEL Ty się chłopie nie obrażaj (i nie płacz) tylko zacznij bardziej myśleć i nie tworzyć sytuacji dwuznacznych gdzie będzie okazja wykorzystać daną sytuację przeciwko Tobie. Niby taki światowy, taki doświadczony a musi go pouczać jakiś wieśniak daot, eh... #boxdel #patostreamy
  • 1